Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Міжнародна діяльність

Загальна інформація

Міжнародне співробітництво Львівського державного університету внутрішніх справ здійснюється в установленому порядку в рамках чинних угод із закордонними вищими навчальними закладами. Зокрема, основними напрямами розвитку міжнародної діяльності є:

  • участь представників ЛьвДУВС в міжнародних заходах;
  • залучення іноземних фахівців до участі в науково-практичних заходах організованих університетом;
  • пошук нових партнерів з метою впровадження спільної діяльності, що містить взаємний інтерес.

Детальніше

Партнерами університету є тринадцять навчальних закладів з Республіки Польща, Республіки Молдова, Республіки Сербія, Республіки Таджикистан, Республіки Сербська/Боснія і Герцеговина,  Грузії, Республіки Вірменія. Відповідно до досягнутих домовленостей узгоджуються питання стосовно підписання угод про співробітництво з поліцейськими навчальними закладами з Азербайджанської Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, Угорщини та Словацької Республіки. Партнерами університету у проведенні спільних заходів також є Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні (ФРН), Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Консультативна місія Європейського союзу в Україні (КМЄС), Асоціація європейських коледжів поліції (АЕРС), Празький інститут безпекових досліджень та Освітній комплекс поліцейської освіти та підготовки (Чеська Республіка).

У зв’язку із специфікою навчального процесу, головна увага зосереджена на іноземних навчальних закладах щодо підготовки фахівців для підрозділів правоохоронних органів. Завдячуючи підписаним угодам про співпрацю було проведено чимало спільних заходів, що містять взаємний науково-практичний інтерес – конференцій, семінарів, робочих зустрічей, стажувань, обмінів науково-педагогічним на курсантським складом. Крім того, науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС є постійними учасниками конкурсів міжнародних програм, що пов’язанні з отриманням грантів для стажувань за межами України. Завдяки співробітництву з іноземними партнерами, відбувається обмін курсантами з поліцейськими навчальними закладами Сербії, Польщі, Німеччини.

Відповідно виникає можливість отримання передового зарубіжного досвіду та впровадження його у сферу підготовки працівників поліції. Здобуті результати публікуються у статтях, науково-періодичних виданнях Львівського державного університету внутрішніх справ та навчальних закладів-партнерів, стають структурними частинами монографічних та дисертаційних досліджень.

Під час проведення науково-практичних заходів на базі ЛьвДУВС традиційно запрошуються фахівці із закордонних навчальних закладів та міжнародних інституцій. Іноземне представництво дає можливість розкрити науковий кругозір, поглибити педагогічний досвід та впровадити його у сферу підготовки працівників поліції.

Отриманні результати та практика їхнього впровадження в навчальний процес відображаються в звітах закордонних відряджень та надсилаються в Департамент міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України.


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.