• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бібліотека

Українська цифрова бібліотека

Українська цифрова бібліотека пропонує сучасні та класичні літературні твори вітчизняних та закордонних авторів – художні, науково-популярні, публіцистичні.
Мета Української цифрової бібліотеки – щоб українці читали більше! Ви можете читати будь-де і будь-коли: видання цифрової бібліотеки доступні на смартфонах.
Для користування УЦБ треба встановити безкоштовний застосунок для Андроїд https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.org.ubi.udl&pli=1
Для повноцінного читання треба зареєструватися – вказати адресу електронної пошти та погодитися з правилами. Зареєстровані читачі можуть обрати для читання кілька творів, але не більше, ніж 20 одночасно і завантажити їх на свій пристрій. Обрані публікації завантажуються на пристрій читача, їх можна читати автономно, без інтернету. Ці книжки можна читати лише через застосунок УЦБ, вони “невидимі” для інших читалок, недоступні через файлову систему і їх не можна переслати на інші пристрої. Для оновлення книжок треба “повернути” прочитані (вони будуть видалені з пам’яті пристрою) та обрати бажані. Користування застосунком та читання завантажених книжок безплатне.


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.