Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови та правила прийому

До Львівського державного університету внутрішніх справ приймаються громадяни України, особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) та виявили бажання здобути вищу освіту. Особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти, крім права на здобуття вищої освіти за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Прийом до Львівського державного університету внутрішніх справ на всі освітні ступені здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

Приймальна комісія Львівського державного університету внутрішніх справ допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (або його копію) з відповідних загальноосвітніх предметів, визначених Переліком конкурсних предметів сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання (вступних випробувань) для здобуття освітнього ступеня бакалавр.

Студенти, які навчаються на денній формі навчання на умовах договору з фізичними (юридичними) особами, мають можливість проходити військову підготовку, після закінчення якої їм присвоюється військове звання «молодший лейтенант запасу».

З питань, що стосуються умов вступу на навчання, звертатися:


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.