• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Міжнародна діяльність

CEPOL

Агенство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів

Сайт: https://www.cepol.europa.eu

CEPOL Leaflet

Що таке CEPOL?

CEPOL присвячена розробці, впровадженню та координації навчання правоохоронців.
Від 1 червня 2016, дати отримання нового законодавчого мандата, офіційна назва CEPOL – Агенство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів, яке щороку тренує понад 30 000 правоохоронців щоб вони могли протидіяти злочинності сьогодні і завтра.

Де розташований CEPOL?

Головна штаб-квартира знаходиться в Будапешті, Угорщина.

Чому існує CEPOL?

CEPOL сприяє підвищенню безпеки в Європі, шляхом співпраці та обміну знаннями між працівниками правоохоронних органів держав-членів ЄС та, певною мірою, від третіх країн з питань, що випливають із пріоритетів ЄС у сфері безпеки; зокрема, з циклу політики ЄС щодо організованої злочинності та тяжких злочинів.

Які задачі виконує CEPOL?

CEPOL об’єднує мережу навчальних інститутів для працівників правоохоронних органів у державах-членах ЄС та підтримує їх у підготовці передових тренінгів за пріоритетами безпеки, співробітництві між правоохоронними органами та обміні інформацією. CEPOL також співпрацює з органами ЄС, міжнародними організаціями та третіми країнами, щоб забезпечити колективне реагування на найсерйозніші загрози безпеці.

Як працює CEPOL? Як створюється навчальне портфоліо?

CEPOL очолює Виконавчий директор, який підзвітний Правлінню. Правління складається з представників складається з представників держав-членів ЄС та Комісії ЄС. Голова Правління є представником однієї з трьох держав-членів, які спільно підготували 18-місячну програму Ради Європейського Союзу. Збори Правління відбуваються мінімум двічі на рік. На додаток, CEPOL призначила національні підрозділи (CNU) у кожній з держав-членів для надання інформації та допомоги працівникам правоохоронних органів, які бажають брати участь у заходах CEPOL. Нацпідрозділи також підтримують операції CEPOL.

Щорічна робоча програма агенції побудована за участі цієї мережі та інших зацікавлених сторін, в результаті чого проводяться актуальні та цілеспрямовані заходи, спрямовані на задоволення потреб держав-членів у пріоритетних сферах стратегії внутрішньої безпеки ЄС. Крім того, CEPOL оцінює потреби в навчанні для визначення пріоритетів безпеки ЄС.

CEPOL постійно прагне запропонувати інноваційні та передові навчальні заходи, інтегруючи відповідні напрацювання у галузі знань, досліджень та технологій, а також створюючи синергію шляхом посилення співпраці.

Поточне портфоліо CEPOL охоплює навчальну діяльність, онлайн-навчання (тобто вебінари, онлайн-модулі, онлайн-курси тощо), програми обміну, загальні навчальні програми, наукові дослідження та науку.

Місія

Зробити Європу більш безпечним місцем шляхом навчання та підготовки правоохоронних органів.

Бачення

Бути центром європейських правоохоронних тренінгів та навчання, орієнтуючись на інновації та якість.

Головні цінності

  • Права та основні свободи людини
  • Європейське співробітництво
  • Якість
  • Інновації
  • Надійність

Основні компетенції

CEPOL об'єднює працівників правоохоронних органів для:

  • надання їм можливості рости особисто та професійно через навчання;
  • під час навчання сприяти вирішувати питання, пов'язані з європейською безпекою;
  • створити мережі навчальних закладів та професіоналів, завдяки чому професіонали можуть розвивати свої знання та оточення.

В управлінні CEPOL керується міжнародно визнаними стандартами, такими як ISO 9001:2015 та власними Стандартами внутрішнього контролю.

Гасло - Навчати, Модернізувати, Мотивувати


© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.