• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ERASMUS+

ERASMUS+

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

Erasmus +  - програма обмінів студентів, викладачів та науковців.

Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. Україна є країною-партнером програми Erasmus+ . Терміни навчання і стажування можуть складати від 3 місяців до 1 року.

Європейська комісія визначає такі цілі програми:

  • розвивати студентів освітньо, лінгвістично і культурно, за допомогою навчання в інших країнах;
  • розширювати співпрацю між університетами і збагачувати освітнє середовище приймаючих установ;
  • сприяти розвитку молодих людей як висококваліфікованих і неупереджених майбутніх професіоналів з міжнародним досвідом.

Участь ЛьвДУВС у програмах Erasmus+ спрямована на інтернаціоналізацію освіти та підвищення якості та конкурентоспроможності нашого Університету.  

Укладаючи нові двосторонні контракти, ми ставимо за мету налагодити контакти з тими партнерами, чиї навчальні програми будуть збігатися, і взаємна сумісність курсів буде очевидною. Такий вибір партнерів дуже важливий для процесу визнання частини навчання наших студентів після повернення з мобільності.  

Окрім цього, участь у програмі Erasmus+ відкриває простір для ширшого міжнародного співробітництва. 

Потреби ринку праці, що постійно розвивається як на національному так і на міжнародному рівнях, вимагають кваліфікованих випускників вищої освіти з міжнародним світоглядом та досвідом.  Інтеграція міжнародних елементів у вищу освіту, обмін досвідом під час участі в мобільності та розвиток мовних і культурних навичок студентів і співробітників університету підвищують конкурентоспроможність отримуваної освіти. 

Участь ЛьвДУВС у програмах Erasmus+ має за мету підвищення рівня кваліфікації студентів і співробітників шляхом участі в закордонних навчальних перебуваннях або стажуваннях. 

Процес інтернаціоналізації та підвищення якості вищої освіти через участь у програмах Erasmus+ зорієнтовано також на підвищення статусу нашого Університету у Європейському просторі. 


© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.