• (032) 258-63-25
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
May
11

У ЛьвДУВС відбувся святковий концерт до Дня матері

Напередодні Дня матері, який щороку відзначають у другу неділю травня, курсанти та студенти вишу організували святковий концерт.  

Розпочався захід із виступу Тетяни Сої з піснею «Роде мій».

Далі Соломія Зінчук і Леся Мандзюк виконали композицію «Мамина коса».  

До концерту також доєдналися маленькі гості - ансамбль «Джерело» під художнім керівництвом Неоніли Грищенюк. Цей виступ здійняв особливо гучні овації серед глядачів у залі.

Після цього Вікторія Балабан продекламувала вірш «Ти гріла мене в найлютіші морози». А Вікторія Воробель виконала зворушливу пісню «Чорнобривці».

Своїм талантом також поділилась Юліана Літвінова, продекламувавши поезію «Жінка».

Далі на сцену вийшла Діана Гривнак, яка заспівала пісню «Журавлі». А здобувачка освіти Софія Турчик виконала композицію «Материнська любов».

Софія Арсенич зачитала вірш «Мамо моя, рідна і єдина».

Після цього з іще одним виступом на сцену вийшов ансамбль «Джерело».

Далі Святослав Кошулап виконав пісню «Мама». А курсантка Олександра Шавалюк продекламувала поезію «Рідна мати моя».

Популярну пісню «Мам» Кузьми Скрябіна заспівала Христина Муха.

А здобувачки освіти Софія Саварин і Марія-Вікторія Дмитрик-Шикова виконали пісню «Мальви».

Вірш «Дорогі жінки!» продекламувала Наталія Шелест. А Іванка Степан подарувала пісню «Дякую тобі, мамо».

Фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Кароліна Скакунова виконала композицію "Мамо".

Наприкінці заходу Анна Коваль, Христина Панова, Софія Саварин, Анастасія Дусь та Марія-Вікторія Дмитрик-Шикова вразили усіх своїм емоційним виконанням пісні «Мамина сорочка».

Глядачі були в захоплені, тож попросили заспівати цю композицію на біс.

Щиро вітаємо зі святом усіх матусь!

Ви зміцнюєте нашу віру, виховуєте патріотизм та відвагу! Надихаєте на неймовірні вчинки, підтримуєте у найскладніші миті й допомагаєте втілювати наші мрії!

Любимо вас безмежно та дякуємо за все! 

  67 Hits
67 Hits
May
10

У ЛьвДУВС відбувся круглий стіл «Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави»

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ провели науковий захід, присвячений безпековим аспектам управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави.

На початку події із вітальним словом виступила проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

«Війна, розгорнута російським агресором на території нашої держави, триває, тож безпекові проблеми набувають пріоритетного й дедалі гострішого значення. Нинішня дискусія стосуватиметься елементів безпеки на різних рівнях – особистому, внутрішньородинному, корпоративному, суспільному та державному. Усі вони є важливими для майбутнього незалежної України», – наголосила Ольга Балинська.

До учасників події також звернувся директор Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС В'ячеслав Бліхар.

«Чимало освітньо-професійних програм Львівського державного університету внутрішніх справ присвячені задекларованій тематиці круглого столу. Зі свого боку ми приділяємо посилену увагу захистові безпекового середовища й повинні зробити усе, аби ситуація у цій сфері не набувала загрозливіших наслідків. Дякую науковій спільноті за згуртованість та активну позицію у розв'язанні цього питання! Бажаю плідної праці й ґрунтовних напрацювань!» – підкреслив В'ячеслав Бліхар.

Модераторкою заходу стала завідувачка кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки Галина Леськів.

Розпочала обговорення Світлана Хамініч, професорка кафедри аналітичної економіки та менеджменту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Вона окреслила тему «Основи безпечного управління: принципи та стратегії для організацій в умовах війни та повоєнної економіки».

Провідний фахівець відділу планування, організаційно-аналітичної роботи та контролю ЛьвДУВС Микола Довба розглянув тему забезпечення економічної безпеки держави та організацій у час війни та в післявоєнний період.

У дискусії також взяла участь Оксана Бородіна, докторантка Інституту економіки промисловості Національної академії України. Вона запропонувала обговорити комплексне подолання регіональних економічних дисбалансів у повоєнному розвитку України, зокрема використання досвіду, потенціалу та зацікавленості Європи.

Не оминули увагою і структурні зміни у промисловості України: вплив війни на забезпечення економічної безпеки в сучасних умовах. Про це детально розповіла Олена Ляховська, старший науковий співробітник відділу проблем реального сектору економіки регіонів Інституту регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України.

Йшлося й про спільні інструменти економічних та безпекових досліджень. Акцентував на цьому Костянтин Червінка, доцент кафедри математичної економіки, економетрики, фінансової та страхової математики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Також обговорили автоматизований підхід до безпеки в публічних хмарних середовищах. Про це детально доповів Євгеній Марценюк, асистент кафедри захисту інформації НУ «Львівська політехніка» та IT Project management at SoftServe.

А Микита Пантєлєєв, аспірант МОНП «Економічна безпека соціально-економічних систем» Львівського державного університету внутрішніх справ, розповів присутнім про безпечне середовище в управлінні туристичним підприємством, зокрема акцентував на викликах воєнного часу.

Наприкінці заходу Назарій Лесик, аспірант МОНП «Економічна безпека соціально-економічних систем» Львівського державного університету внутрішніх справ, детально акцентував на еколого-безпекових аспектах сучасного підприємства в умовах воєнного стану.

Відзначимо, що до події долучилися представники Головного управління ДФС у Львівській області, Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз, Варшавського університету наук про життя SGGW, державної установи "Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України".

Учасниками також стали працівники Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету "Львівська політехніка", Центральноукраїнського національного технічного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Інституту економіки промисловості Національної академії наук, Української академії друкарства й університету економіки та права "КРОК".

  54 Hits
54 Hits
May
10

Представниця ЛьвДУВС долучилася до молодіжного воркшопу у рамках проєкту «Youth Connect for Ukraine»

Днями у Львові відбулася зустріч учасників тренінгової програми Британської ради «Youth Connect for Ukraine».

До заходу приєдналися креативні лідери та лідерки зі Львівщини, Тернопільщини та Волині.

Участь у події також взяла фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Софія Петрів.

У межах робочого візиту до нашого міста на воркшопі побував і Міністр закордонних справ Великобританії Девід Камерон.

Поважному гостеві розповіли про перебіг програми й напрацьовані ініціативи амбітних юнаків та дівчат, які прагнуть розвивати Україну попри загрози війни.

Нагадаємо, проєкт «Youth Connect for Ukraine» реалізують за підтримки громадської організації «Місто Активних Громадян», Молодіжного центру Волині та Центру науки Тернополя.

Він покликаний допомогти молоді у розширенні управлінських та комунікаційних навичок, посилити її співпрацю з урядом та громадянським суспільством.

Більше інформації шукайте за посиланням: https://www.britishcouncil.org.ua/youth-connect-ukraine

  74 Hits
74 Hits
May
10

Вихованці ЛьвДУВС оцінили переваги комплексу «Custody Records»

Триває ознайомлення здобувачів освіти університету із цією провідною системою відеофіксації.  

Нещодавно її презентували третьокурсникам факультету № 2, які навчаються за спеціальністю «Інформаційні системи і технології».

Спільно із лаборантом кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення Валентиною Волошиною хлопці та дівчата відвідали Львівське районне управління поліції № 2, аби дізнатися про принципи роботи «Custody Records».

Про те, як функціонує комплекс та про його завдання, розповіли начальник сектору дотримання прав людини Тарас Хом'як, старший інспектор Наталія Родоманська та інспектор цього сектору Владислав Козаченко.

Нагадаємо, «Custody Records» – це система обліку всіх дій щодо затриманих осіб, покликана забезпечити їхні базові права, а також унеможливити безпідставні звинувачення працівників поліції.

Вона передбачає беззвучний відеозапис допиту свідка, потерпілого або підозрюваного у спеціально обладнаному приміщенні.

У Львівській області проєкт було успішно впроваджено на базі чотирьох територіальних підрозділів поліції та в усіх ізоляторах тимчасового тримання.

  78 Hits
78 Hits
May
09

У ЛьвДУВС відбулась зустріч з військовими письменниками та творцями фільмів «Заборонений» і «Позивний Бандерас»

Подія відбулася за ініціативи Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука у рамках Всеукраїнського форуму військових письменників. На захід завітали Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов та Валерія Борщевська.

Сергій Дзюба - український сценарист і письменник, автор кількох телевізійних шоу. Його творчий шлях налічує участь у різних проєктах телевізійного формату, таких як "За склом", "Козаки-розбійники", "За 80 днів навколо світу на мотоциклі" та інші. З 2009-го року є креативним продюсером компанії "Творчий альянс". У 2018-му разом із Артемієм Кірсановим видав книжку "Позивний Бандерас", а у 2019-му - роман "Заборонений". У 2022-му році приєднався до Збройних Сил України, де був поранений у бою під Горлівкою та отримав нагороду "Сталевий хрест".

Артемій Кірсанов - український сценарист і письменник. Навчався в Київському університеті культури та мистецтв і після закінчення розпочав кар'єру на телебаченні, працював над фільмами і серіалами. У 2018-му році разом із Сергієм Дзюбою випустив книжку "Позивний 'Бандерас'", а у 2019-му - роман "Заборонений". Крім того, є генеральним продюсером компаній «Творчий альянс» та BUBO FILMS.

Валерія Борщевська - волонтерка та продюсерка, яка також є директоркою BUBO FILMS. Цьогоріч презентувала у США фільм про Василя Стуса "Заборонений" та документальне кіно про Кіборга, Народного Героя України Олександра Терещенка "Життя після 16.30".

Під час спілкування із курсантами ЛьвДУВС запрошені гості розповіли про свою першу зустріч з Олександром Терещенком, яка відбулась під час Львівського форуму видавців, а також поділилися історією створення кінострічки.

«Цей фільм про Олександра Терещенка, - Кіборга, який кинув гранату у Донецькому аеропорту, щоби врятувати п'ятьох своїх товаришів. Так сталось, що граната вибухнула у руках, його врятували в дніпровській лікарні. Олександр – є прикладом того, що навіть отримавши важкі травми, можна залишатися повним сили та оптимізму», - зазначив Артемій Кірсанов.

Хлопці та дівчата переглянули уривки стрічки "Життя після 16.30".

Автори також презентували книжку, присвячену Олександру Терещенку.

«Ми письменники, які обрали собі за мету екранізувати комбатантську літературу та історії про Героїв України. Це важливо, тому що це – досвід, саме у цих творах можна дізнатися про життя на війні», - ділиться Сергій Дзюба.

Крім того, письменники розповіли детальніше про книгу «Позивний Бандерас. Операція «Томос»».

Юнаки та дівчата поспілкувалися із письменниками у неформальній атмосфері та дізналися про улюблені сцени авторів з фільму «Позивний Бандерас». Також говорили про спецефекти та реалістичність вибухів у цій стрічці. А ще - дізналися, скільки часу відбувались зйомки та у яких містах вони проходили.

«Дуже важливо пам'ятати та розуміти, що українська культура – це складова нашої незалежності», - зазначив на завершення Артемій Кірсанов.

«Мене вразила ця зустріч і я вдячний за неї авторам. У наш час надзвичайно важливо підтримувати дух та патріотизм», - поділився враженнями від події другокурсник факультету №2 Микола Шухтер.

  86 Hits
86 Hits
May
09

ЛьвДУВС виступив партнером проєкту «Посилення взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми»

ОБСЄ, Міжнародна організація з міграції, Тренінговий центр прокурорів, НГО «Чистий аркуш» та Львівський державний університет внутрішніх справ розробили симуляційну вправу із протидії «сучасному рабству».

Проєкт стартував восени минулого року. Він спрямований на підготовку поліцейських, соціальних працівників, психологів та представників громадянського суспільства, які спільно працюють у цьому напрямку та допомагають постраждалим від торгівлі людьми.

Нещодавно у Львові відбувся черговий цикл таких симуляційних тренінгів.

Відзначимо, що завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова доєдналася до заходу у ролі тренерки.

У змодельованих ситуаціях присутні закріпили теоретичні аспекти та практичні навички взаємодії у сфері боротьби з торгівлею людьми.

Детальніше про проєкт – за цим лінком: https://www.vzaemodiy.info/#2nd_Section

Більше інформації про те, як вберегтися від «сучасного рабства» – у чат-боті «Залишайся в безпеці», що доступний за посиланням: https://t.me/stay_in_safe_ua_bot. Цей ресурс також було розроблено Львівським державним університетом внутрішніх справ спільно з ОБСЄ.

Крім того, в Україні діє безкоштовна Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, за телефонами: 527 або 0 800 505 501 527 (щодня з 8:00–20:00 год).

  69 Hits
69 Hits
May
09

Вихованці університету взяли участь в акції з донації крові задля порятунку життя

Аби підтримати поранених українських військовослужбовців у період реабілітації, здобувачі освіти ЛьвДУВС стали донорами крові.  

До благодійної справи долучилися третьокурсники факультету №1.

Хлопці та дівчата не вперше здають кров для наших захисників і запевняють, що допомагатимуть у цьому й надалі.

Відзначимо, що насамкінець акції курсанти зав'язали стрічки на символічному «Дереві життя», аби спонукати усіх небайдужих приєднатися до донорського руху.

  70 Hits
70 Hits
May
09

Волонтери ЛьвДУВС виготовляють маскувальні сітки для фронту

Юнаки та дівчата продовжують активно долучатися до благодійних акцій на підтримку Збройних Сил України.  

Днями курсанти 2-го курсу факультету №2 і третьокурсники факультету №1 допомогли у створенні маскувальних сіток для наших захисників.

Акція традиційно проходила на базі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука.

Вихованці університету спільно виготовили близько 12-ти метрів квадратних сітки.

Вже згодом її передадуть на передову, аби оберігала наших Героїв від обстрілів ворога.

Відзначимо, що потреба у маскувальних сітках нині є дуже великою. Тому ви також можете відгукнутися та взяти участь у плетінні в одному із волонтерських штабів нашого міста.

  81 Hits
81 Hits
May
08

Вихованці ЛьвДУВС дізналися про головні віхи з історії України періоду Другої світової війни

Сьогодні у нашій державі відзначають День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

З нагоди цієї дати в університеті провели тематичний захід.

Доцент кафедри соціально-гуманітарної підготовки Олег Поцюрко розповів курсантам та курсанткам про тогочасні події і внесок України у перебіг одного з найбільших збройних конфліктів останніх століть.

«Тоді на території нашої держави відбулося чимало жорстоких битв. Вкрай важливо пам'ятати про цю трагічну сторінку минулого й віддавати належну шану загиблим внаслідок тієї кривавої війни», − підкреслив Олег Поцюрко.

Спікер зауважив, що протягом 1939 – 1945 років нацистський та радянський тоталітарні режими вчинили на території нашої країни численні злочини проти людяності.

Було зруйновано понад 700 українських міст та 28 тис. сіл, вивезено 550 промислових об'єктів, а також понад 330 тис. творів мистецтва та історичних реліквій.  

«Сучасні реалії знову занурили нас у велику боротьбу проти ворога, що зазіхає на незалежність та національні цінності українців. Наша мета – дати відсіч агресору та притягнути до відповідальності за вчинене свавілля на міжнародному рівні», − наголосив Олег Поцюрко.

  94 Hits
94 Hits
May
08

У ЛьвДУВС вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Сьогодні Україна вперше відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. 

Аби вшанувати пам'ять усіх полеглих внаслідок Другої світової війни, у Львівському державному університеті внутрішніх справ провели мітинги-реквієми.

На початку заходу присутні спільно виконали Державний Гімн України. 

Далі до майбутніх правоохоронців звернулась ведуча події, фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Кароліна Скакунова.

«У ті страшні дні мільйонам людей назавжди врізалася в пам'ять біль Другої Світової війни. Червоним лиховісним полум'ям кривавого терору увірвалася вона до мирних осель Західної України того далекого 17 вересня 1939 року, а далі розірвала небо хижою тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами Наддніпрянської України 22 червня 1941 року», - промовила Кароліна Скакунова. 

Офіцери та курсанти вишу вшанували хвилиною мовчання памʼять усіх загиблих внаслідок Другої світової війни та сучасних Героїв, які поклали життя у боротьбі проти ворога, зокрема полеглих правоохоронців.

До присутніх звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута. Він закликав молодь ніколи не забувати про своїх колег, які загинули, захищаючи Україну.

Мітинг-реквієм до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом відбувся також у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

  103 Hits
103 Hits
May
07

Курсантам ЛьвДУВС розповіли про основні принципи community policing

Сьогодні до вишу завітали працівники відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Львівщини Марія Юзефів та Андрій Гермак.

«Співпраця з громадою є ключовою для ефективної роботи правоохоронців. Наша взаємодія з мешканцями допомагає нам зібрати необхідну інформацію для забезпечення безпеки та порядку. Десятки резонансних справ розкривались саме завдяки спілкуванню з населенням», - зазначив Андрій Гермак.

Правоохоронці поділились методами комунікації із громадськими організаціями, ОСББ, закладами освіти й державними установами.

Під час зустрічі молодь дізналася про проєкт «Шкільний офіцер поліції», спрямований на створення безпечного освітнього середовища у навчальних закладах.

Крім того, патрульні розповіли про Telegram-бот DrugHunters, призначений для боротьби з наркоторгівлею. Згадали й про ініціативу PitbullLviv, яка спрямована на виявлення нетверезих водіїв на дорогах міста.

Під час зустрічі також йшлося про інші напрями діяльності правоохоронців, зокрема патріотичне виховання дітей та юнацтва й проведення інформаційних кампаній серед людей старшого віку.

  87 Hits
87 Hits
May
07

Розпочалась реєстрація на вступні випробування до магістратури та аспірантури

Цьогоріч єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) проходитимуть у дві сесії. Основна триватиме з 24 червня по 15 липня. А додаткова – з 31 липня по 14 серпня. 

Реєстрація для участі у цих вступних випробуваннях триватиме з 7-го по 29-те травня (до 17.00 год.) включно. Подати документи для реєстрації можна онлайн, надіславши їх до приймальної комісії Львівського державного університету внутрішніх справ.

Зверніть увагу, що цього року для вступу до аспірантури слід скласти ЄВІ – іспит, що включає тест загальної навчальної компетентності та запитання з іноземної мови.

А вступники до магістратури складатимуть ЄВІ та ЄФВВ – єдине фахове вступне випробування, що передбачає оцінювання рівня підготовленості з відповідного фаху.

Для вступу за освітньою програмою «Право» слід скласти ЄФВВ «Право та міжнародне право», за освітньою програмою «Психологія» - «Психологія та соціологія», за освітньою програмою «Управління і безпека організації» - «Управління та адміністрування», а за освітньою програмою «Фінансова розвідка» - «Облік та фінанси».

Для вступу до магістратури за освітньою програмою «Правоохоронна діяльність» вступники мають зареєструватися виключно на ЄВІ.

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

Сформуйте комплект документів, до якого входить:

– заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

– документ, що посвідчує особу;

– облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

– довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

– документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

– фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

– медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СИЛОВИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ СТРУКТУР додатково потрібно надіслати атестат про повну загальну середню освіту/свідоцтво про повну загальну середню освіту.

ДЛЯ ОСІБ У ЯКИХ БУЛО ЗМІНЕНО ПРІЗВИЩЕ додатково потрібно надіслати свідоцтво про шлюб.

Надішліть на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

Обирайте електронну пошту, відповідно до форми навчання (для денної: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., для заочної: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

У темі листа обов'язково зазначте прізвище, ім'я, по батькові, а в тексті – прізвище, ім'я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У випадку успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв'язком (виключно НОВА ПОШТА), якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, надійде повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Якщо ви реєструвались на основну сесію, запрошення у вашому кабінеті має з'явитися до 17 червня. У ньому буде вказана адреса екзаменаційного центру.

Запрошення потрібно роздрукувати, адже воно знадобиться вам для допуску в пункт тестування.

Також не забудьте взяти із собою документ, що посвідчує особу, та екзаменаційний листок. У цьому ж кабінеті згодом з'являться й результати ваших іспитів.

Якщо маєте більше запитань щодо вступу, звертайтеся до приймальної комісії ЛьвДУВС за адресою: місто Львів, вул. Городоцька, 26.

Графік роботи:

Пн.-Пт. з 09:00 – 18:00

Субота з 09:00 – 15:00

Неділя вихідний.

  392 Hits
392 Hits
May
07

У ЛьвДУВС триває набір до Автошколи для осіб з інвалідністю

Цей проєкт покликаний створити рівні можливості для кожного та кожної, хто бажає навчитися або ж перенавчитися керувати автомобілем та отримати посвідчення водія.

Вже восьмеро наших випускників одержали цей документ після повного курсу підготовки та успішного складання іспитів у сервісному центрі МВС.

Серед них – четверо українських захисників, які зазнали важких поранень на фронті.

Завдяки своїй наполегливості та підтримці досвідчених інструкторів нашої Автошколи вони успішно пройшли всі етапи навчання і поступово повертаються до активного життя.

Якщо ви теж прагнете долучитися до набору – звертайтеся за номером: (067) 712-61-81.

Більше інформації про проєкт – за посиланням: https://driveability.mvs.gov.ua/

  42 Hits
42 Hits
May
07

Майбутні слідчі вкотре побували у Львівському НДЕКЦ

Вихованці ЛьвДУВС продовжують ознайомлюватися із роботою експертної служби.  

Такі пізнавальні зустрічі із практиками відбуваються у рамках меморандуму про співпрацю, укладеного між університетом та Львівським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром.

Днями третьокурсники факультету №1 мали змогу відвідати цю установу й дізнатися більше про дослідження, які тут проводяться.

Представники центру розповіли курсантам про особливості огляду місця події та продемонстрували, як відбувається вилучення ДНК-слідів.

Вихованці вишу також довідалися про те, як проводяться дослідження наркотичних засобів.

Побували й у секторі балістичного обліку та ознайомилися із роботою експертів, які займаються цим напрямом.

Представники Львівського НДЕКЦ підкреслили, що взаємодія слідчих та експертів є вкрай важливою для забезпечення якісного й об'єктивного досудового розслідування.

Додамо, що захід відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС. 

  83 Hits
83 Hits
May
07

Курсанти ЛьвДУВС пройшли інтерактивний тренінг з протидії домашньому насильству

Другокурсники факультету №3 відвідали практичне заняття, під час якого відпрацювали алгоритм дій поліцейських на місці вчинення домашнього насилля.

Такий захід для вихованців вишу провела доцентка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Лідія Сукмановська.

Вона розповіла юнакам та дівчатам, як слід реагувати на випадки насильства, й запропонувала закріпити знання та практичні навички у змодельованих ситуаціях.

«На базі інтерактивної класної кімнати здобувачі освіти відпрацювали різні сценарії, з якими стикатимуться у своїй майбутній роботі. Саме тому ми проводимо навчання в умовах, що максимально наближені до реальних», – зазначила Лідія Сукмановська.

Спікерка підкреслила, що завдяки таким тренінгам курсанти та курсантки вчаться швидко орієнтуватися та правильно діяти навіть у найскладніших ситуаціях.

Нагадаємо, в Україні працюють Урядова «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству – 15-47 та єдиний контакт-центр, куди можна звертатися за безоплатною правовою допомогою – 0-800-213-103.

Ви також можете повідомити про домашнє насилля, скориставшись чат-ботом https://t.me/police_helpbot, або ж за номером «102».

  68 Hits
68 Hits
May
06

Вихованці ЛьвДУВС удосконалюють професійні компетентності

Днями здобувачі освіти 2-го курсу факультету №3 відвідали Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Львівщини.

Майбутні правоохоронці ознайомилися із роботою інспекторів та дізналися, як реагувати на заяви про кримінальні й адміністративні правопорушення, що надходять на спецлінію служби «102».

Відзначимо, що такі заходи проводять щотижня, аби допомогти курсантам у розвитку професійних якостей, зокрема практичних навичок взаємодії з громадськістю.

  99 Hits
99 Hits
May
06

Курсанти університету волонтерять задля підтримки захисників України

Вихованці вишу вкотре доєдналися до благодійної акції на базі «Львівської волонтерської кухні» й власноруч готували страви для наших оборонців.

Цього разу ініціативу підхопили курсанти 2-го курсу факультету №1.

Спільно з іншими доброчинцями вони сортували продукти, чистили овочі та допомагали у приготуванні страв тривалого зберігання, що їх згодом надішлють на фронт.

Нагадаємо, активісти ГО «Львівська волонтерська кухня» працюють на підтримку Збройних Сил України з 2014-го року.

Якщо ви також прагнете долучитися до діяльності організації, звертайтеся за адресою: м. Львів, вул. В. Чорновола, 45а (корпус №13), щодня з 11:00 до 19:00 год.

  121 Hits
121 Hits
May
06

Представники ЛьвДУВС провели пізнавальну зустріч зі школярами

Днями курсанти 2-го курсу факультету №3 Максим Микитин та Вадим Чебан традиційно завітали до Середньої загальноосвітньої школи №34 імені Маркіяна Шашкевича, аби розповісти учням про важливість захисту довкілля.  

Приєдналася до заходу й фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Софія Петрів.

Представники вишу ознайомили дітей із цікавими природоохоронними ініціативами у сфері збереження лісів, а також спільно розглянули шляхи відтворення лісових зон на планеті.

Насамкінець зустрічі активні школярі отримали від курсантів настільні ігри «Поліцейські на захисті правопорядку».

Нагадаємо, такий подарунок є частиною проєкту «Дружня підтримка», який було започатковано Департаментом освіти, науки та спорту МВС України.

  79 Hits
79 Hits
May
05

Привітання з Великоднем

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти! 

Прийміть щирі вітання із величним святом Воскресіння Христового!

Нехай цей час дедалі більше спонукає до добрих справ, зміцнює та об'єднує нас у спільній боротьбі проти ворога.  

Воскресіння Христове дарує нам віру та силу перемагати. Тож будьмо незворушними у своїх справах та помислах, сміливими й гідними подвигу наших Захисників і Захисниць.

Саме завдяки їхній звитязі та стійкості є можливим наше життя та майбутнє Української держави.

Нехай ці світлі дні для кожного із нас знаменують перемогу добра над злом, світла над темрявою, життя над смертю!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!


З повагою –

ректор ЛьвДУВС Роман Благута

  39 Hits
39 Hits
May
03

ЛьвДУВС долучився до проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини»

Мета цієї ініціативи – зібрати українськомовні видання й створити мобільні читацькі куточки в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області.  

Працівники та вихованці Львівського державного університету внутрішніх справ також стали учасниками акції, організувавши такий збір.

Якщо ви теж прагнете підтримати проєкт, можете приносити книги до відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ ЛьвДУВС.

Література може різнитися жанрами й тематикою та бути призначеною для різних вікових груп.

Акція триватиме до 1-го червня цього року.

Проєкт «Українська книга в укриттях Херсонщини» реалізують за підтримки Міністерства освіти і науки України. Він сприятиме покращенню ментального стану мешканців регіону, а також популяризації українськомовних видань.

  99 Hits
99 Hits
© 2024 Lviv State University of Internal Affairs.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS