Accessibility Tools
В університеті провели навчання для працівників територіальних підрозділів дізнання поліції Львівщини.
Під час тренінгу розглянули особливості інтерв'ювання дітей різного віку, які стали свідками або зазнали насильства. Також йшлося про впровадження міжнародних стандартів у цій сфері.
На початку заходу із вітальним словом до учасників звернувся ректор ЛьвДУВС Дмитро Швець.
«Цей тренінг покликаний сформувати у вас вкрай важливі вміння та навички щодо спілкування з дітьми, які стали свідками або ж зазнали насильства. Переконаний, що кожен із вас зможе надалі ефективно застосовувати ці напрацювання у своїй практичній роботі», - підкреслив очільник вишу.
Заступниця начальника відділу дізнання Головного управління поліції Львівщини Тетяна Шайнога зазначила, що до участі у тренінгу залучено близько двадцяти дізнавачів, які згодом стануть менторами – передаватимуть цей досвід своїм колегам.
У рамках події прокурор Франківської окружної прокуратури міста Львова Юлія Серьогінова презентувала кращі практики щодо впровадження міжнародних стандартів правосуддя дружнього до дитини.
Професорка кафедри практичної психології Навчально-наукового інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Галина Католик акцентувала на психологічних особливостях дітей різного віку та пояснила, як вони змінюються під впливом насильства.
Доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та правоохоронної діяльності вишу Оксана Броневицька розповіла про важливі аспекти проведення процесуального інтервʼю з дитиною за протоколом NICHD.
А завідувачка відділення практичного навчання ЛьвДУВС Олександра Захарова поділилася напрацюваннями щодо інтерв'ювання дітей за методикою «Зелена кімната». Під час цієї частини тренінгу було змодельовано різні ситуації, відтворити які допомогла запрошена акторка.
Після проходження навчання правоохоронці отримали відповідні сертифікати.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/