Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

У ЛьвДУВС тривають навчання з електронного декларування для курсантів випускних курсів

У Львівському державному університеті внутрішніх справ тривають тематичні практикуми з основ декларування.  

Сьогодні про особливості цього процесу вкотре розповіли вихованцям випускних курсів факультету №2 та Навчально-наукового інституту з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Уповноважений з антикорупційної діяльності університету Андрій Годяк та начальниця 6-го відділу (протидії корупції) Управління стратегічних розслідувань у Львівській області Марта Самченко наголосили молоді, як підготуватися до заповнення декларації та уникнути помилок під час внесення даних.

Хлопці й дівчата також ознайомилися з правилами подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Більше корисної інформації про декларування можна знайти на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/

Державний секретар Міністерства внутрішніх справ І...
У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Lviv State University of Internal Affairs.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS