Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Представник ЛьвДУВС презентував кейси ефективної взаємодії з особами, які постраждали від війни

Нещодавно у Новому Роздолі, що на Львівщині, відбувся воркшоп «Надання якісних соціальних послуг особам, які постраждали внаслідок війни».  

Його учасниками стали працівники Управління соціального захисту населення Новороздільської міськради й інших соцслужб та установ міста, а також ініціативні особи з числа ВПО.

У ролі тренерів до заходу доєдналися викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ЛьвДУВС Андрій Дякович та лікар-психотерапевт Олег Фітькало.

Спікери акцентували на тому, як соціальні працівники мають будувати ефективну комунікацію з отримувачами послуг, зокрема тими, хто постраждав від збройної агресії ворога.

Зупинилися також на практиках мотиваційного інтерв'ювання, що сприяють налагодженню взаємодії з людьми, які пережили травматичний досвід.

Крім того, йшлося про методи боротьби із професійним вигоранням та збереження ментального здоров'я в умовах конфлікту.

Додамо, що ініціатором воркшопу виступила команда Львівського відділення Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA.

Представник ЛьвДУВС отримав відзнаку від Львівсько...
У ЛьвДУВС стартували курси зі спеціалізації для оф...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Lviv State University of Internal Affairs.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS