Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Курсанти ЛьвДУВС побували на виставці сакрального живопису

Завітавши до Львівського палацу мистецтв, вихованці 3-го курсу факультету №2 ознайомилися із творчістю художника Андрія Антонюка.  

Хлопці та дівчата мали нагоду оглянули експозицію «Боже поле», у якій презентовано картини митця, написані у 1980–1990-х роках.

Чимало робіт автор присвятив рідному місту Первомайськ, що на Миколаївщині. Знайому з дитинства місцевість він вважав особливою та символічно називав «Божим Полем».

Прикметно, що сучасні мистецтвознавці визначили стиль художника як «реалістичний український міфологізм». Його твори поєднують сакральність, глибоку образність, земне та небесне, є «містком між минулим і теперішнім».

Відзначимо, що протягом свого життя Андрій Антонюк написав понад тисячу картин. Його роботи експоновано у провідних музеях України, Європи, США та Японії.

Представниця ЛьвДУВС презентувала методики інтерв’...
Курсанти ЛьвДУВС пройшли тренінг із тактичної меди...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Lviv State University of Internal Affairs.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS