Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

січ.
23

У ЛьвДУВС відбулось засідання юних науковців вишу

Цього разу учасники дискутували на тему: «Легалізація обігу зброї в Україні: аргументи «за» і «проти»».  

Під час заходу виступив завідувач кафедри вогневої підготовки Юрій Йосипів, який поділився фаховою думкою щодо цього складного питання.

Спікер зазначив, що тема легалізації обігу зброї в Україні є багатоаспектною та потребує ретельного обговорення.

Наприкінці засідання начальниця відділу організації наукової діяльності Людмила Павлик нагадала молоді, що у виші триває конкурс есе.

Співорганізаторами події є Львівський державний університет внутрішніх справ та Центр безпекових досліджень «CENSS».

До участі у конкурсі запрошують курсантів, студентів та магістрантів ЛьвДУВС.

Здобувачам освіти пропонують дослідити актуальні питання та проблеми нелегального поширення зброї у нашій державі в умовах воєнного стану. 

Учасники можуть надсилати свої роботи до 21-го лютого на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Детальніше про умови конкурсу за цим покликом

  227 Hits
227 Hits
жовт.
28

Учасники Наукового товариства ЛьвДУВС обговорили проблеми забезпечення права затриманих на медичну допомогу

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених.

До заходу долучилася членкиня Комітету медичного, фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, співзасновниця благодійного фонду «Легіон світла» і викладачка кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Наталія Чорновус.

Експертка запропонувала присутнім розглянути актуальні аспекти забезпечення права людини на медичну допомогу під час затримання.

Особливу увагу у цьому контексті Наталія Чорновус приділила ролі поліцейських, які першими прибувають на місце події та надають домедичну допомогу постраждалим.

Зустріч стала платформою для обговорення практичних кейсів правозахисної діяльності, важливих для майбутнього професійного становлення вихованців вишу.

  228 Hits
228 Hits
трав.
25

Вихованці університету стали переможцями фінального етапу відомчого Конкурсу наукових робіт

За підсумками цьогорічного Конкурсу юні дослідники ЛьвДУВС здобули 5 призових місць.  

Нагородження переможців проходило на базі Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, під час засідання Наукової ради МВС.

Із вітальним словом до обдарованої молоді звернулася Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук.

Вона урочисто вручила дипломи та нагороди призерам підсумкового етапу відомчого Конкурсу наукових робіт.

Цього року до участі у Конкурсі надійшло 126 досліджень за 16-ма номінаціями, із яких було обрано 55 кращих. До їх числа увійшли й роботи юних науковців Львівського державного університету внутрішніх справ.

Під час публічного захисту, що проходив напередодні у місті Кам'янець-Подільський на базі ХНУВС, учасники Конкурсу презентували результати свої наукових пошуків.  

У підсумку курсантка 2-го курсу факультету №3 ЛьвДУВС Наталія Шелест здобула перемогу у номінації «Адміністративно-правові науки». А студент 4-го курсу Інституту управління, психології та безпеки Сергій Решетніков став кращим у номінації «Економічні науки та фінанси (логістичне забезпечення службово-бойової діяльності)».

Першокурсниця Інституту права Анна-Марія Левко отримала нагороду за друге місце у номінації «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права». А вихованка 2-го курсу цього ж Інституту Валерія Афтанасів посіла друге місце у номінації «Цивільно-правові та господарсько-правові науки».

Цьогорічний випускник ЛьвДУВС Святослав Лазуренко став третім у номінації «Інформаційні технології, інформаційна безпека та кібербезпека».

Вітаємо переможців Конкурсу й бажаємо цікавих ідей, наукових пошуків та нових досягнень!  

Світлини Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

  483 Hits
483 Hits
бер.
11

Вихованка ЛьвДУВС отримала відзнаку за креативний науковий проєкт

Здобувачка освітнього ступеня «магістр» Інституту права Софія Волкова взяла участь у VIII Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів».  

У рамках заходу дівчина презентувала дослідження «Правова охорона лісів в умовах воєнного стану».

Її було відзначено нагородою «За оригінальність та креативність проєкту».

Вітаємо! Зичимо наснаги та нових досягнень!

  463 Hits
463 Hits
лют.
22

Актуальні теми та цікаві дискусії – підсумки чергового засідання Наукового товариства

Сьогодні у ЛьвДУВС відбулося засідання юних науковців вишу. Учасники товариства традиційно презентували свої дослідження. А доцентка кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки Ганна Сіромська виступила із доповіддю: «Крим – це Україна».

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Після цього до присутніх звернулася Ганна Сіромська. Її виступ було приурочено до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначають щороку 26 лютого.

Студентка 4 курсу Інституту управління, психології та безпеки Ольга Караїм поділилася роздумами на тему: «Молодіжна міграція в умовах російсько-української війни: ризики та загрози національній безпеці».

А здобувачка 4 курсу Інституту права Софія Петрів розповіла про організацію роботи у сфері превенції правопорушень неповнолітніх на основі інформаційних технологій в умовах воєнного стану.

Насамкінець зустрічі куратор Наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конкурси та конференції. Зокрема розповіла, що в університеті триває І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році. Наукові роботи разом із необхідними матеріалами необхідно подати у ВОНР до 03 березня 2023 року.

  669 Hits
669 Hits
бер.
23

Учасники Наукового товариства презентували свої дослідження

 Учора в університеті відбулося засідання товариства юних науковців ЛьвДУВС. Здобувачі вишу представили свої доповіді на актуальні теми.

Захід розпочався із виступу проректорки університету Ольги Балинської, яка привітала учасників товариства.

Свою роботу презентувала студентка Інституту права Оксана Долгун. Вона підготувала доповідь на тему: «Порушення законів та звичаїв війни: кримінально-правовий аспект». У своєму виступі здобувачка акцентувала на правових нормах та законах, які порушила російська федерація у період повномасштабного вторгнення. 

Студентка Інституту управління, психології та безпеки Тетяна Парій розповіла про забезпечення макроекономічної стабільності України в умовах війни. Зокрема пояснила, як зберегти пропорційність між ресурсами та їх використанням у час збройної агресії.

Завершила захід другокурсниця Інституту права Мар'яна Кохан. Її дослідження стосувалося теми тіньової економіки та важливості її подолання у майбутньому. 

Учасники товариства вкотре довели, що наука може бути цікавою. Адже головне - знайти те, що до вподоби саме тобі.

  623 Hits
623 Hits
квіт.
21

Юні науковці презентували свої дослідження

В університеті відбулось чергове засідання Наукового товариства. Захід проходив у змішаному форматі.  

Під час засідання юні дослідники традиційно поділилися своїми науковими пошуками.

Першою виступила третьокурсниця Інституту управління, психології та безпеки Альона Шаталова. Тема її доповіді стосувалася антисоціальної мотивації девіантної поведінки особистості.

А студентка Інституту права Юлія Павлюк презентувала дослідження про актуальні питання цивільного судочинства у контексті судової реформи в Україні.

Наприкінці засідання куратор Наукового товариства

Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конкурси та конференції.

  471 Hits
471 Hits
трав.
24

У ЛьвДУВС відбулось нагородження переможців конкурсів наукових робіт

Сьогодні під час засідання Наукового товариства проректорка університету Ольга Балинська привітала здобувачів вишу, які стали переможцями та призерами конкурсів наукових робіт, та вручила їм дипломи. 

Після урочистої частини учасники Наукового товариства традиційно презентували свої дослідження.

Студентка Інституту права Аліна Бондар виступила із темою «Проблеми гендерної рівності у трудових правовідносинах».

До дискусії також доєдналася радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич.

Начальниця відділу організації наукової роботи

Людмила Павлик розповіла про рішення Європейського суду з прав людини у справі «Коротюк проти України» за фактом порушення авторських прав шляхом розміщення книги заявниці в мережі «Інтернет» для платного завантаження без її згоди.

Насамкінець куратор Наукового товариства Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну наукову працю протягом цього навчального року.

Більше фото на сторінці університету у "Facebook"

  747 Hits
747 Hits
груд.
02

Юні науковці ЛьвДУВС презентували дослідження, присвячені життю та творчості Григорія Сковороди

Про видатного українця, його філософські пошуки, мандри, мистецьку та поетичну спадщину говорили під час засідання Наукового товариства вишу.  

Зі вступним словом до учасників події звернулася проректорка університету Ольга Балинська. Вона зауважила, що цього разу зустріч вирішили приурочити до 300-річчя з нагоди дня народження народного генія Григорія Сковороди.

«Ми щоразу відкриваємо для себе щось нове у постаті цього великого українця. А його думки та ідеї є особливо актуальними у час війни», - наголосила Ольга Балинська.

Учасники засідання насамперед переглянули відеопрезентацію «Мій Сковорода», яку підготували студентки Інституту управління, психології та безпеки.

Своє дослідження про основні ідеї філософської спадщини «українського Сократа» представила першокурсниця цього Інституту Аміна Боднар. Її колега, Марйам Аль Далоу, виступила із доповіддю «Людина як центральна тема роздумів Григорія Сковороди».

Ірина Смоляк розповіла про думки видатного філософа про совість як мірило духовності. У презентації Марії Стрижак йшлося про вшанування пам'яті Григорія Сковороди у сучасній Україні. А Евеліна Захарчук дослідила маловідомі сторінки з біографії славетного українця, який до того ж виявився обдарованим музикантом.

Під час засідання також виступила Аліна Грушаник. Вона розповіла про образ людських пороків в «Байках харківських».

Підготувала здобувачів до засідання доцентка кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки Інституту управління, психології та безпеки Наталія Гайворонюк.

Друга частина зустрічі була присвячена Всесвітній акції «16 днів проти насильства». Свої дослідження щодо цієї надзвичайно важливої теми презентували студентки Інституту права Дарія Басараб та Анастасія Лазар, а також курсантка факультету №3 Віра Фільварська.

Юні науковці активно обговорювали запропоновані теми та ділилися думками про те, як зупинити будь-які прояви насильства у сучасному світі.

  520 Hits
520 Hits
лист.
09

Під час засідання юних науковців обговорили важливість розвитку української мови

У ЛьвДУВС відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Подія традиційно проходила у змішаному форматі.

Розпочала захід проректорка університету Ольга Балинська.

«Наука – це цікаво. Вона дозволяє нам розвиватися та рости, розширювати коло знайомств, прагнути до чогось кращого. Тож будьте активними й популяризуйте науку серед своїх колег», - закликала Ольга Михайлівна.

До присутніх також звернулася куратор наукового товариства Юлія Шевців.

«Щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Це важливе для всієї нації свято. Адже мова є елементом культурної свідомості, вона творить історію народу й визначає його світогляд», - наголосила Юлія Шевців.

Вона також додала, що сьогодні стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Його мета – піднесення престижу рідної мови.


Після цього учасники товариства презентували свої наукові дослідження. Першою виступила Вікторія Черевко, курсантка 4-го курсу факультету № 1. Вона розповіла присутнім про історію становлення та розвитку української мови. А другокурсниця факультету №3 Ірина Сьома навела цікаві факти про наше мовлення.


«Воєнний стан в Україні: чи стане він ключовим детермінантом злочинності» - такою була тема доповіді курсанта 3-го курсу факультету №2 Владислава Головатюка.

Особливості адміністративно-правового режиму воєнного стану пояснила учасникам засідання представниця 2-го курсу факультету №3 Христина Венцик. А третьокурсниця цього факультету Дарина Фотіна виступила із презентацією «Проблематика ресоціалізації жінки-злочинниці, як детермінант нової жіночої злочинності».

Усі доповіді були цікавими, тож викликали чимало обговорень та дискусій.

Наприкінці зустрічі куратор наукового товариства Юлія Шевців нагадала присутнім, що 18 листопада відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни (осінні читання)».

  459 Hits
459 Hits
лист.
18

Актуальні теми та жваві дискусії: у ЛьвДУВС відбулась всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти

Цьогоріч до обговорення тем, які найбільше турбують українське суспільство, долучилася молодь із дев'яти вишів. Юні науковці ділилися міркуваннями про те, як збройна агресія росії вплинула на кожного з нас. Як змінилися українці та чи готові до викликів, які спричинила війна – відповіді на ці запитання шукали усі разом. 

Науковий захід проходив під назвою «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни (осінні читання)». Подія відбувалася у змішаному форматі.

Перед початком пленарного засідання з вітальним словом до усіх учасників обговорення звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська. Вона відзначила, що така всеукраїнська наукова конференція традиційно проводиться у Львівському державному університеті внутрішніх справ. До неї долучаються юні науковці із різних куточків нашої держави.

«Цьогоріч будемо говорити про зміни, що відбулися в українському суспільстві через війну. А вони справді історичні. Адже ще ніколи ми не були такими згуртованими й одностайними у своїх прагненнях – зберегти нашу державу, захистити громадян та здолати ворога», - підкреслила Ольга Балинська.

Вона також привітала молодь із учорашнім святом – Міжнародним днем студентів та побажала наполегливості у здобутті знань.

Робота конференції здійснювалася за кількома напрямами. Учасники дискутували про новітні виклики та проблеми захисту прав людини в умовах війни, ділилися думками про сучасні проблеми адміністративного права та процесу. Крім цього, йшлося про кримінально-правові, кримінологічні, кримінально-процесуальні та криміналістичні проблеми протидії злочинності в умовах воєнного стану. Юні науковці також торкнулися питання трансформації приватного права за умов євроінтеграції. А ще обговорили суспільні науки про загрози для сучасної України та шляхи їх подолання. 

На цьогорічний захід надійшло майже 140 наукових доповідей із 15-ти закладів вищої освіти. У своїх дослідженнях учасники конференції звертали увагу на найбільш гострі проблеми сучасності. Серед тем, що зацікавила молодь, - захист прав і свобод людини та громадянина в умовах російської агресії; діяльність Національної поліції під час воєнного стану; притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення воєнних злочинів в Україні; виконання слідчих та слідчо-розшукових дій в умовах війни; реалізація адміністративного права та процесу з урахуванням масової міграції населення; зміни в українській економіці, викликані війною; здійснення цивільного судочинства в Україні в умовах воєнного стану; соціальний захист дітей, які втратили батьків через воєнні дії; функціонування волонтерських рухів та багато інших.

За результатами роботи конференції видано збірник тез учасників.

  555 Hits
555 Hits
жовт.
12

У ЛьвДУВС відбулося засідання юних науковців вишу

Сьогодні у ЛьвДУВС відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Захід традиційно проходив у змішаному форматі.

Здобувачі університету презентували свої наукові дослідження. Про судову ентомологію під час розслідування вбивств присутнім розповіла четвертокурсниця факультету № 1 Вікторія Батрух. Її колега Еліна Литвин описала можливості ізотопного аналізу волосся в ідентифікації невпізнаного трупа.

Представниця Інституту управління, психології та безпеки Маргарита Геворгян виступила із темою «Способи подолання стресу під час війни».

Куратор наукового товариства Юлія Шевців нагадала, що до 14 жовтня можна подати тези на Всеукраїнську наукову конференцію здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни (осінні читання)». Окрім цього, вона порадила слідкувати за сторінкою Наукового товариства у соціальній мережі Facebook, де публікуються анонси конференцій, конкурсів та багато іншої корисної інформації.

Наприкінці засідання до курсантів та студентів звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська. Вона закликала присутніх дотримуватися вимог академічної доброчесності при написанні наукових робіт.
  524 Hits
524 Hits
лип.
29

Юні науковці обговорили тенденції розвитку української державності

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Захід проходив дистанційно й був присвячений Дню Української Державності.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Захід проходив дистанційно й був присвячений Дню Української Державності.

Подію розпочала голова Ради молодих вчених, професорка кафедри загально-правових дисциплін Інституту права Ольга Барабаш. Вона виступила з темою «Вимушена міграція жінок та дітей в умовах війни: загроза чи майбутній потенціал розвитку української державності».

Курсантка 4-го курсу факультету № 1 Вікторія Черевко поділилася з присутніми своїми думками щодо значення української мови для безпеки країни в час війни. А третьокурсниця цього ж факультету Вікторія Бойко розповіла про концепцію мовної політики як засобу консолідації нашої держави.

Теми виступів були цікавими та актуальними, тож викликали у присутніх жваву дискусію і обговорення.

  385 Hits
385 Hits
вер.
14

У ЛьвДУВС відбулося засідання юних науковців

В університеті відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених.

Здобувачі вишу зустрічаються щомісяця, аби обговорити актуальні питання сьогодення. Цього разу із доповідями виступили курсантки Анастасія Шкреба та Вікторія Черевко.

«Характеристика осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків: як вона змінюється відповідно до сучасних викликів» - такою була тема дослідження третьокурсниці факультету №3 Анастасії Шкреби.

Представниця 4-го курсу факультету № 1 Вікторія Черевко розповіла присутнім про татуювання та пірсинг як предмет вивченнякриміналістичної габітоскопії.

Після цього виступив адміністратор антиплагіатної інтернет-системи StrikePlagiarism.com Володимир Когут. Він наголосив на важливості дотримання академічної доброчесності, акцентував увагу на вимогах до наукових робіт та пояснив, як правильно працювати із посиланнями та цитуваннями.

Наприкінці події куратор наукового товариства Юлія Шевців розповіла присутнім, що 18 листопада у ЛьвДУВС відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни (осінні читання)».
  492 Hits
492 Hits
серп.
18

У ЛьвДУВС обрали співголів товариства юних науковців вишу

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися Загальні збори Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених вишу. Захід проходив у змішаному форматі. Під час засідання було обрано нових співголів товариства.  

До голосування загалом долучилося близько 170 учасників. Найбільшу кількість голосів отримали курсантка факультету №1 Вікторія Черевко, студентка факультету №2 Діана Романюк та аспірантка кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права Андріана Дзюба. Вони стали співголовами Наукового товариства вишу. А секретарем було обрано курсантку факультету №3 Анастасію Шкребу.

Під час зустрічі обговорили теми для засідання Координаційної ради товариства, обрали та затвердили представників наукових гуртків. Присутні також дізналися, що 18 листопада у ЛьвДУВС відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни».

Проректорка університету Ольга Балинська привітала молодь із новим навчальним роком. «Я рада, що ви сьогодні зібралися тут. Це підтверджує, що ви готові працювати, вдосконалюватися, здобувати нові знання та розвивати нашу державу», - підкреслила Ольга Михайлівна.

«Ви молодці. Сподіваюся, що цей навчальний рік буде не менш продуктивним. Бажаю всім здоров'я та віри в себе», - підсумувала Ольга Балинська.


  519 Hits
519 Hits
лют.
04

Учасники першого туру відомчого конкурсу наукових робіт презентували результати своїх досліджень

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася підсумкова конференція за результатами першого туру конкурсу наукових робіт серед курсантів та студентів закладів вищої освіти системи МВС України. Цьогоріч, зважаючи на карантинні обмеження, захід проходив онлайн. Учасники представили результати своїх досліджень у форматі коротких доповідей і змістовних презентацій. 

На початку конференції із привітальним словом до юних науковців вишу звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська. «Закладам вищої освіти зі специфічними умовами навчання приділяється велика увага. Ми викликаємо інтерес не тільки тому, що здійснюємо якісну підготовку фахівців, які так потрібні Україні, а ще й тому, що наші вихованці демонструють дуже високий рівень знань та аналітичний спосіб мислення», - підкреслила Ольга Балинська. 

Вона також подякувала учасникам конференції, які відшукали час та можливості, аби провести власні дослідження та поділитися думками щодо найбільш актуальних проблем, що існують у суспільстві та державі.

Насамкінець Ольга Балинська побажала молоді успішно презентувати свої наукові розробки. 

Слід відзначити, що конкурс наукових робіт серед курсантів та студентів закладів вищої освіти системи МВС відбувається щороку та проходить у два етапи. Спершу кожен виш визначає переможців серед університетської молоді, а після цього - кращі дослідження оцінюють на всеукраїнському рівні.

Цьогоріч здобувачі ЛьвДУВС підготували до участі у першому етапі конкурсу 52 наукові роботи у 12-ти номінаціях.

Серед тем, які зацікавили юних дослідників, - вплив пандемії COVID-19 на різні сфери суспільства, соціально-психологічна адаптація молоді до дистанційного навчання, протидія домашньому насильству, кіберзлочинності, проблеми гендерної рівності та багато інших.

Свої дослідження здобувачі презентували під час роботи номінаційних комісії.

Завершилася конференція підсумковим засіданням, на якому було визначено претендентів для участі у другому турі конкурсу, який цьогоріч відбудеться на базі Одеського державного університету внутрішніх справ.

  668 Hits
668 Hits
лют.
16

Під час засідання юних науковців вишу обговорили важливість єдності України

У ЛьвДУВС відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Подія проходила дистанційно на платформі ZOOM.

Відкрила засідання проректорка університету Ольга Балинська.

«Сьогодні ми відзначаємо День єднання. Декларуючи нашу з вами єдність, ми говоримо, що бажання зберегти суверенітет та цілісність України є спільним для усіх нас. Ви - молоді, у ваших силах здобути знання та навики, які у майбутньому будуть потрібні нашій державі», - підкреслила Ольга Михайлівна.

До заходу долучилася доцентка кафедри соціально-поведінкових, гуманітарнихнаук та економічної безпеки Ганна Сіромська, яка виступила із доповіддю на тему «Україна єдина». Юні науковці також поділися думками щодо важливості консолідації українського суспільства.

Після цього свої дослідження презентували курсантка факультету №1 Юлія Капшій та другокурсниця Інституту права Діана Яцків.

Насамкінець куратор наукового товариства Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конкурси та конференції. 

  493 Hits
493 Hits
квіт.
13

Під час засідання юних науковців вишу обговорили проблеми гібридної війни та кібербезпеки

Здобувачі університету, переймаючись долею країни, присвятили свої наукові пошуки актуальним для українського суспільства проблемам. На засіданні Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених ЛьвДУВС звучали важливі питання інформаційної та фінансової безпеки держави в умовах війни.

Розпочинаючи захід, до присутніх звернулася проректор вишу Ольга Балинська.

«Війну програють ті, хто вважає, що вона дуже швидко закінчиться, а також ті, хто переконаний, що триватиме вона довго. А виграють насправді ті, хто якісно виконує своюроботу заради перемоги. І ми з вами належимо до цих людей. Тож нам важливо зараз бути спокійними, зосередженими, націленими на результат, кожен у своїй сфері діяльності», – наголосила Ольга Михайлівна.

Студентка 3-го курсу Інституту управління, психології та безпеки Тетяна Парій розповіла про вплив гібридної війни на фінансовий стан України.

Із темою «Кібернапади: надмірний галас чи головний біль відкритих суспільств, що посилюється?» виступив курсант 1-го курсу факультету № 2 Святослав Гордон.

Доповіді здобувачів викликали цікаві дискусії. Відтак, всі учасники засідання взяли участь в активному обговоренні та висловили свої оригінальні думки. 

  434 Hits
434 Hits
трав.
18

У ЛьвДУВС відбулося останнє в навчальному році засідання товариства юних науковців вишу

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Теми доповідачів були присвячені актуальним для українського суспільства проблемам.

Студентка 3-го курсу Інституту управління, психології та безпеки Ольга Караїм виступила з темою «Управління соціально-психологічним кліматом в організації». Третьокурсниця цього ж Інституту Кароліна Гапчич представила свою доповідь «Феномен агресії у жінок – представниць правоохоронних органів».

Про національну безпеку в контексті захисту прав людини в умовах сьогодення розповіла здобувачка Інституту права Богдана Шукалович.

Наукові доповіді вихованців ЛьвДУВС викликали жваві дискусії та обговорення.

Наприкінці зустрічі куратор Наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну наукову працю протягом 2021-2022 навчального року. 

  482 Hits
482 Hits
© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.