У ЛьвДУВС відбулось нагородження переможців конкурсів наукових робіт

Сьогодні під час засідання Наукового товариства проректорка університету Ольга Балинська привітала здобувачів вишу, які стали переможцями та призерами конкурсів наукових робіт, та вручила їм дипломи.

Після урочистої частини учасники Наукового товариства традиційно презентували свої дослідження.

Студентка Інституту права Аліна Бондар виступила із темою «Проблеми гендерної рівності у трудових правовідносинах».

До дискусії також доєдналася радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич.

Начальниця відділу організації наукової роботи

Людмила Павлик розповіла про рішення Європейського суду з прав людини у справі «Коротюк проти України» за фактом порушення авторських прав шляхом розміщення книги заявниці в мережі «Інтернет» для платного завантаження без її згоди.

Насамкінець куратор Наукового товариства Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну наукову працю протягом цього навчального року.

Більше фото на сторінці університету у "Facebook"

Студентки ЛьвДУВС успішно завершили навчання за пр...
Шануємо Героїв минулого та сучасності