• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

квіт.
24

Майбутні правники відвідали тренінг з протидії сексуальному та гендерно зумовленому насильству

Сьогодні студенти Інституту права ЛьвДУВС зустрілися із представницею Центру «ЮрФем: освіта» Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Мартою Павлишин.

Фахівчиня розповіла вихованцям вишу, як кваліфікувати злочини, пов'язані із сексуальним насиллям, та наголосила на способах протидії цьому явищу.

«Підґрунтям для цього виду насильства зазвичай стають гендерні стереотипи та упередження, вкорінені у суспільстві. Крім того, люди, які зазнали наруги, часто страждають й від віктимблеймінгу та соціальної стигматизації. Саме тому не наважуються говорити про вчинене та звернутися по допомогу до правоохоронців», – зазначила Марта Павлишин.

Присутні розглянули основні статті Стамбульської конвенції про запобігання сексуальному насильству.

Крім того, переглянули соціальний відеоролик «Tea consent». Його було створено у рамках інформаційної кампанії британської поліції, аби пояснити, наскільки важливо отримати згоду партнера на статевий зв'язок.

Наприкінці зустрічі Марта Павлишин також згадала про правила гендерно чутливої комунікації з особами, які постраждали від насилля.

«Головні принципи такої взаємодії – не нашкодити, бути емпатичними, але уникати трагічного співчуття, зважати на конфіденційність та особистий простір, обмежувати тригери, що здатні повторно травмувати людину», – підкреслила представниця «ЮрФем».

Відзначимо, що захід провели до Дня джинсів, який щороку відзначають у світі в останню середу квітня, аби привернути увагу громадськості до проблеми боротьби із сексуальним насиллям та гендерною дискримінацією.

  145 Hits
145 Hits
квіт.
18

Студентка ЛьвДУВС взяла участь у Весняному кемпі для випускниць Літніх шкіл ЮрФем

Під час події обговорювали такі важливі теми як протидія гендерно зумовленому насильству та взаємодія із потерпілими від сексуального насилля.

До дискусії доєдналися випускниці Літніх шкіл ЮрФем із різних куточків України, які зібралися разом, аби посилити свої лідерські якості й спроможності адвокатувати ідеї гендерної рівності.

Учасницею кемпу стала й студентка 4-го курсу Інституту права ЛьвДУВС Богдана Ониськів.

Розпочався захід із феміністичного квесту, який підготувала команда «ЮрФем: освіта».

Випускниці Літніх шкіл також говорили про лідерство, ділилися думками про те, як його розвивати та впливати на зміни, які адвокаційні інструменти можна застосовувати для цього.

Експертки ЮрФем, які виступили спікерками заходу, розповіли про власний досвід у роботі Асоціації жінок-юристок України.

Учасниці кемпу дискутували про жіночий правозахисний рух, його напрямки й виклики та переглянули фільм про жіноче лідерство.

Торкнулися й теми потерпілоорієнтованих підходів на прикладі справ про сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом.

Крім цього, попрактикувались у використанні безбар'єрної та гендерно чутливої мови.

«За результатами події учасниці матимуть змогу реалізовувати свої ініціативи, пов'язані із тематикою захисту прав жінок, та загалом рухатись у тому напрямку правозахисту, який їм більше до вподоби», – розповіла керівниця студентського крила ЮрФем Анастасія Слободяник.

Весняний кемп провели у рамках програми «Спроможні та сильні» за сприяння Фонду Східна Європа за підтримки Швейцарії. Захід організувала громадська організація «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»».

За матеріалами ЮрФем, фото - Богдан Ємець

  149 Hits
149 Hits
бер.
25

Вихованка ЛьвДУВС пройшла навчання для тренерів з протидії домашньому насильству

Студентка Інституту права Богдана Ониськів взяла участь у триденному семінарі для Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна». Під час заходу йшлося про попередження проявів домашнього та гендерно зумовленого насильства.  

Навчання провели, аби підвищити кваліфікацію тренерів та тренерок у боротьбі проти цього ганебного явища.

Під час заходу учасники розглянули низку важливих тем. Зокрема довідалися про мирні методи вирішення конфліктів, переговори, основи фасилітації, посередництво у врегулюванні конфліктів та соціальну єдність.

Додамо, що проєкт «Попередження гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини» реалізується за підтримки донорської організації «Хліб для світу».

  169 Hits
169 Hits
бер.
08

Вихованці університету взяли участь у тренінгу «Ми за гендерну рівність»

Тематичне заняття відбулося сьогодні на базі Центру забезпечення прав людини та гендерної рівності ЛьвДУВС.  

Головною спікеркою виступила регіональна координаторка Благодійного фонду «СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» Оксана Яковець.

Спершу фахівчиня обговорила зі здобувачами вищої освіти значення понять «стать» і «гендер».

У рамках тренінгу учасники виконали декілька практичних вправ, орієнтованих на спростування гендерних стереотипів.

Крім того, Оксана Яковець запропонувала присутнім розглянути найпоширеніші міфи та упередження, пов'язані з ознакою статі.

До заходу також долучилися радниця ректора ЛьвДУВС з гендерних питань Ірина Євхутич та доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Ірина Серкевич.

Нагадаємо, Центр забезпечення прав людини та гендерної рівності запрацював торік у грудні. Його створили, аби сприяти розбудові ефективної системи освіти у сфері прав людини, поширенню ідей гендерної рівності, взаємоповаги, верховенства права, свободи та недискримінації в українському суспільстві.

  206 Hits
206 Hits
січ.
29

Представниця ЛьвДУВС виступила тренеркою проєкту «Сильні жінки. Поза межами форми»

Нещодавно у рамках проєкту «Сильні жінки» відбувся другий тренінг з підвищення кваліфікації для працівниць сектору безпеки і оборони України.

Захід проходив під назвою «Сильні жінки. Поза межами форми».

Його учасницями стали військовослужбовиці, представниці Національної поліції, Державної прикордонної служби та ДСНС.

Завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ Олександра Захарова виступила під час заходу у ролі тренерки.

Цього разу присутні розглянули новітні методи протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству в умовах війни.

Крім того, обговорили техніки подолання стереотипів та дискримінації за ознакою статі.

Зазначимо, що проєкт «Сильні жінки» реалізують за підтримки «Українського Жіночого Фонду», Королівства Нідерландів та благодійного фонду «Butterfly».

  233 Hits
233 Hits
груд.
08

В університеті провели інтелектуальний турнір «Світ без насильства»

Сьогодні вихованці ЛьвДУВС позмагалися за першість у вікторині, організованій з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».  

Участь в інтелектуальній грі взяли три команди, до складу яких увійшли курсанти та студенти університету.

Юнаки та дівчата продемонстрували знання щодо питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

Загалом гра передбачала два раунди, що містили по 11 тестових питань. За правильну відповідь на кожне з них учасники могли отримати 7 балів.

За підсумками турніру найкращою стала команда «Рівноправ'я».

Друге місце посіли гравці збірної «Борсуки», а «бронзу» здобули представники команди «Майбутнє без насильства».

Вітаємо переможців та призерів інтелектуальної гри! Бажаємо успіхів і нових досягнень!

  297 Hits
297 Hits
груд.
11

Представники ЛьвДУВС долучилися до акції «Зроби крок. Чуйність перемагає насильство»

Сьогодні у Львові відбулась презентація інтерактивної інсталяції «Зроби крок. Чуйність перемагає насильство» та виставки «(Не)помітні історії».

Метою кампанії є закріпити у свідомості громадян, що насильство є неприпустимим, та сприяти розвитку суспільства, яке не залишається байдужим і готове реагувати на прояви насилля.

Учасниками акції також стали представники ЛьвДУВС – заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович та завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова.

«У нашому університеті ми формуємо нове покоління правоохоронців, які володіють навичками протидії насильству. Ми також проводимо різні просвітницькі заходи у цій сфері, під час яких університетська молодь обговорює питання захисту прав і свобод людини, боротьби зі злочинністю та подолання дискримінації», - зазначив Данило Йосифович.

«(Не)помітні історії» - це фотовиставка, що розповідає про людей, які вимушено покинули рідні домівки через війну. У своїх оселях кожен із них залишив щось важливе. Ці предмети символізують пережитий біль, але також втілюють надію й внутрішню силу.

Проєкт дає кожному можливість відчути атмосферу життя героїв експозиції й зрозуміти важливість підтримки для тих, хто постраждав від війни та насильства.

Інтерактивна інсталяція та фотовиставка "(Не)помітні історії" розташована на 3-му поверсі ТЦ "Forum Lviv" й триватиме до 12 грудня.

Кампанія проходить за ініціативи Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за сприяння Першої леді України Олени Зеленської. Проєкт реалізується у співпраці з Урядовою Уповноваженою з питань гендерної політики та за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Слід відзначити, що подія відбулася у рамках всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

  310 Hits
310 Hits
жовт.
25

Львівська патрульна поділилась досвідом протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Практичне заняття для здобувачів освіти ЛьвДУВС провела заступниця начальника відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Львівщини Віра Проців. Вона розповіла курсантам та курсанткам університету як протидіяти домашньому та гендерно зумовленому насильству.

«Ця тема є дуже актуальною для майбутніх правоохоронців, адже таких викликів дуже багато. А з початком повномасштабного вторгнення постраждалі все частіше звертаються до поліції, аби повідомити про домашнє насильство. Люди проживають складні часи та емоції», - наголосила Віра Проців.

Спікерка зосередила увагу на нормативно-правових аспектах та особливостях оформлення адміністративних матеріалів стосовно кривдника. Окрім цього, пояснила, якими бувають форми домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Також акцентувала на правах дітей, які постраждали від насилля.

Під час заняття Віра Проців зазначила, що, окрім виклику поліції за номером «102», постраждала особа може звернутися на Гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей - 1547 (цілодобово). 

В Україні також діє єдиний контакт-центр, де можна отримати безоплатну правову допомогу – 0-800-213-103.

А спеціально для підлітків, чий психологічний стан постійно змінюється через війну, працює чат-бот «Не дрібниці». Він доступний за цим покликанням https://t.me/no_trivia_bot.

Додамо, що захід відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

  341 Hits
341 Hits
жовт.
11

У ЛьвДУВС відбулось інтерактивне заняття з протидії домашньому насильству

З курсантами та курсантками університету спілкувалися заступниця начальника відділу зв'язків з громадськістю патрульної поліції Львівщини Віра Проців та її колега, інспектор цього ж відділу Святослав Герчаківський.  

На початку заняття спікерка запропонувала молоді взяти участь у грі «Коло безпеки», під час якої юнаки та дівчата ознайомилися з проблемою домашнього насильства й обговорили, як протидіяти таким випадкам.

Віра Проців розповіла здобувачам освіти про гендерні стереотипи та пояснила, у чому їхня небезпека.

Поліцейська акцентувала увагу на різних формах насильства й зазначила, що воно може виражатися як у діях, так і в бездіяльності. 

Насамкінець зустрічі спікерка розказала курсантам і курсанткам про чат-бот «Не дрібниці», що доступний за цим покликанням https://t.me/no_trivia_bot.

Патрульна закликала молодь активно боротися проти насильства. Вона також наголосила, що кожна постраждала особа має знати, що їй нададуть підтримку та допомогу.

Нагадаємо, в Україні діє Урядова «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству - 15-47 та єдиний контакт-центр, куди можна звертатися за безоплатною правовою допомогою – 0-800-213-103.

Повідомити про домашнє насилля можна, скориставшись чат-ботом https://t.me/police_helpbot, або ж за номером «102».

  421 Hits
421 Hits
серп.
11

ЛьвДУВС домовився про співпрацю із Громадською організацією «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»

Сьогодні ректор університету Роман Благута і голова «ЮрФем» Христина Кіт підписали Меморандум про співпрацю.

Цей крок спрямований на спільну роботу над розвитком просвітницької, освітньої, науково-дослідницької та інформаційної діяльності з питань гендерної рівності та прав жінок.

Сторони обговорили важливість ролі університетської спільноти та громадських організацій у підтримці ідей рівності та толерантності.

Меморандум передбачає активну співпрацю зі студентами, організацію заходів та програм, що сприятимуть розумінню гендерної рівності, усуненню дискримінації та повазі до прав жінок.

ЛьвДУВС та «ЮрФем» співпрацюватимуть у юридичних та соціальних проєктах. Ця співпраця має сприяти розбудові більш справедливого та рівного суспільства. 

  356 Hits
356 Hits
лип.
17

Представниця ЛьвДУВС долучилася до обговорення реалізації державної соціальної програми протидії торгівлі людьми

Відповідну програму уряд затвердив у червні цього року.  

До координаційної ради з питань сімейної політики при Львівській обласній військовій адміністрації входить Олександра Захарова - завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ. Днями вона долучилася до засідання з обговорення Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року. 

Цей документ передбачає виявлення та надання комплексної спеціалізованої допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації та інших видів гендерно зумовленого насильства.

Перші етапи у реалізації програми обговорили на координаційній раді з питань сімейної політики ЛОВА. До її складу також входять представники поліції, міграційної служби, управління з питань праці та інших відомств, а також громадських організацій. 

Під час зустрічі також йшлося про підготовку до відзначення Міжнародного дня протидії торгівлі людьми та організацію стратегічної сесії зі створення плану дій з протидії торгівлі людьми у Львівській області.

фото з сайту ЛОВА

  318 Hits
318 Hits
лип.
07

ЛьвДУВС отримав подяку за вагомий вклад у протидію домашньому та гендерно зумовленому насильству

Цю відзнаку університет одержав від ВОНА хаб у Львові.  

Проєкт започаткували, аби допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства чи перебувають у групі ризику, розвинути професійний потенціал та фінансову спроможність. ВОНА хаб було створено за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в України та уряду Великобританії. У Львові цей проєкт реалізується благодійним фондом «Butterfly».

До річниці створення хабу відбулось нагородження партнерів проєкту. Подяку отримав і Львівський державний університет внутрішніх справ. ЛьвДУВС відзначили за активну підтримку ВОНА хаб у Львові, вагомий вклад у протидію домашньому й гендерно зумовленому насильству, сприяння жіночому підприємництву та інформаційно-просвітницьку діяльність.

  287 Hits
287 Hits
черв.
14

Gender Talks: у ЛьвДУВС відбувся інтерактивний воркшоп для молоді

Студенти та курсанти дискутували про те, як позбутися гендерних стереотипів та уникнути дискримінації. А ще розмірковували про важливість дотримання рівних прав жінок і чоловіків в усіх сферах життя.

Інтерактивний воркшоп Gender Talks організували у межах вивчення навчальної дисципліни «Демократія: від теорії до практики» за підтримки IFES. Цей курс викладають в Інституті права.

До заходу доєдналися радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич, доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін, викладачка курсу «Кримінальна юстиція та гендерний мейнстримінг» Світлана Романцова.

Організували дискусію доцентки Інституту права Ірина Серкевич та Аліна Грищук.

Спікеркою заходу виступила дослідниця Ірина Тишко, яка розповіла про українську традицію фемінізму та поділилася цікавими фактами про відомих українських письменниць, які підтримували цей рух.

Під час воркшопу обговорили, як забезпечити рівні права чоловіків і жінок у суспільстві, поділилися думками про гендерні ролі та стереотипи, а також гендерну дискримінацію й шляхи її подолання.  

  864 Hits
864 Hits
трав.
04

У Львові відбулась регіональна конференція «Безбар’єрна Україна»

До заходу долучилися представниці університету – завідувачка кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Ірина Газдайка-Василишин, керівниця відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова та доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлана Романцова.  

Під час конференції презентували книгу «Довідник безбар'єрності», що є своєрідним гідом коректного спілкування.

Це видання було створено у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Книга вийшла друком за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

«Мова демонструє готовність громади приймати чи виключати окремих людей та явища, демонструє ставлення до них. У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. В основі безбар'єрності — увага до людської гідності. Тому важливо, як люди спілкуються між собою, які слова використовують», - зазначають автори видання.

Ознайомитися із онлайн-версією «Довідника безбар'єрності» можна за посиланням.

Фото зі сторінки ЛОВА у «Facebook»

  438 Hits
438 Hits
квіт.
07

Курсантам університету розповіли про інклюзивну термінологію

Все починається зі слова, - переконана Яна Пекун, ведуча авторських подкастів про інклюзію на Radio SKOVORODA та консультантка з питань гендерно зумовленого насильства Фонду народонаселення ООН.  

 Учора вона провела тренінг для здобувачів Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Сьогодні ми поговоримо про інклюзивне спілкування. Впевнена, що ця тема буде для вас корисною, адже як майбутні правоохоронці ви будете багато комунікувати з людьми. І деякі з них належатимуть до категорій, які є більш чутливими», - зазначила Яна Пекун. 

У першій частині тренінгу вона на прикладах пояснила, чому дискримінація буває не лише негативною, але й позитивною та навіть виправданою. Усе залежить від контексту.

«У радянські часи багато видів дискримінації вважалися нормою. До прикладу, ейджизм, коли до людини ставилися із упередженням через її вік», - підкреслила експертка. 

Вона зауважила, що дискримінація починається із стереотипів, які часто формують мову ворожнечі.

Курсанти також дізналися про шкалу Олпорта, що вимірює ступінь упередженості у суспільстві. 

У другій частині тренінгу йшлося про інклюзивну термінологію. Яна Пекун розповіла молоді, які вислови є дискримінаційними та образливими і як найкраще їх замінити. Вона також порадила скористатися Довідником безбар'єрності, який є своєрідним гідом із коректного спілкування. Його було створено за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці із громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Довідник безбар'єрності доступний онлайн за посиланням https://bf.in.ua/

«Усі ми різні. Тому важливо вчитися взаємодіяти із іншими людьми та поважати їхні відмінності. Лише так ми зможемо створити справді інклюзивне середовище», - підсумувала наприкінці зустрічі Яна Пекун. 

Захід відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

  397 Hits
397 Hits
квіт.
06

ЛьвДУВС доєднався до Коаліції «1325-Львівщина»

Відповідний меморандум про партнерство підписав ректор університету Роман Благута.

До коаліції долучилися представники та представниці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та закладів вищої освіти.

Учасники меморандуму домовились про співпрацю щодо реалізації на Львівщині резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», а також Національного плану дій з її виконання.

«Завдяки такій коаліції ми маємо можливість об'єднати наші зусилля для вирішення саме тих проблем, які є нагальними у Львівській області. Адже кожен регіон є особливим і потрібно це враховувати. Загалом в Україні вже створено 14-ть таких коаліцій», - розповіла голова Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», регіональна координаторка Любов Максимович.

Вона підкреслила, що учасники Коаліції «1325-Львівщина» працюватимуть разом над реалізацією спільних проєктів та ініціатив, проводитимуть інформаційно-просвітницькі заходи.

Основними напрямами діяльності коаліції буде забезпечення участі жінок у миротворчому процесі та відновленні України, протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству, захист прав та врахування потреб постраждалих в умовах війни, а також формування безбар'єрного середовища.

  354 Hits
354 Hits
лют.
22

У Львові відбулось засідання робочої групи з координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство

До заходу долучилися представниці ЛьвДУВС – завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова й доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлана Романцова.  

Учасники зустрічі обговорили спільний план роботи на цей рік. Зокрема йшлося про способи уніфікації інформації про послуги для постраждалих від гердерно зумовленого насильства.

Також акцентували на необхідності виявлення ризиків цього явища. Крім цього, наголосили на важливості оновлення інформації від партнерів та громад про заплановані заходи щодо запобігання та захисту від гендерно зумовленого насильства. 

  322 Hits
322 Hits
лют.
03

У Львові завершився черговий етап навчань з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Нові знання та практичні навички у цій сфері здобули працівники Головного управління поліції Львівщини та Управління патрульної поліції області.

Такі тренінги для правоохоронців вже впродовж кількох місяців відбуваються у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Навчання проводять фахівці Консультативної місії ЄС. Вони розповідають про те, як боряться із домашнім та гендерно зумовленим насильством в європейських країнах, діляться практичними кейсами та радять, що робити у складних ситуаціях.

Учасники заходу також обговорюють український досвід, відпрацьовують алгоритм дій правоохоронців під час виїзду на випадки домашнього насильства та притягнення кривдника до відповідальності.

Сьогодні в університеті завершився черговий етап навчань та відбулося урочисте вручення сертифікатів.

Учасників тренінгу привітали керівниця Регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр, проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська, очільник патрульної поліції Львівщини Андрій Крутень, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області Роман Гранківський та заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович. 

  455 Hits
455 Hits
січ.
30

Працівниця ЛьвДУВС долучилася до вебінару з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Світлана Романцова долучилася до вебінару, присвяченого темі протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству та добробуту громад.

Учасники заходу обговорили практичний досвід мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства.

Вебінар провели Вікторія Майструк та Надія Бруяка, які є психологинями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги міста Луцька. Спікерки надихнули учасниць із Золочівської, Красненьської, Глинянської, Стрийської, Бісковицької та Перемишлянської громад і продемонстрували важливість створення мобільних бригад.

Подія відбувалася у межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», який реалізується ГО «Ґендерний креативний простір/Gender creative space» за підтримки «Pact Ukraine: building the world of equal opportunities» за фінансування Уряду Великої Британії. 

  306 Hits
306 Hits
січ.
27

У Львові відбулось засідання Коаліції «Львівщина 1325»

Коаліція реалізовує обласний план дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». До заходу долучилися працівниці Львівського державного університету внутрішніх справ.

Під час зустрічі обговорили Меморандум про співпрацю у межах локалізації у Львівській області резолюції та Національного плану дій з її виконання. Окрім цього, визначили напрямки діяльності робочих груп та склали план роботи на три місяці.

В обговоренні взяли участь доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлана Романцова, яка також є учасницею Коаліції та регіональною координаторкою проєкту «Жіноче лідерство на шляху відновлення України» у Львівській області, завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки вишу Олександра Захарова та завідувачка кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Ірина Газдайка-Василишин.

Представниці ЛьвДУВС відзначають, що можливість долучатись до реалізації місцевого плану дій на виконання резолюції є важливою для відомчого вишу. 

  464 Hits
464 Hits
© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.