• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Майбутні правники відвідали тренінг з протидії сексуальному та гендерно зумовленому насильству

Сьогодні студенти Інституту права ЛьвДУВС зустрілися із представницею Центру «ЮрФем: освіта» Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Мартою Павлишин.

Фахівчиня розповіла вихованцям вишу, як кваліфікувати злочини, пов'язані із сексуальним насиллям, та наголосила на способах протидії цьому явищу.

«Підґрунтям для цього виду насильства зазвичай стають гендерні стереотипи та упередження, вкорінені у суспільстві. Крім того, люди, які зазнали наруги, часто страждають й від віктимблеймінгу та соціальної стигматизації. Саме тому не наважуються говорити про вчинене та звернутися по допомогу до правоохоронців», – зазначила Марта Павлишин.

Присутні розглянули основні статті Стамбульської конвенції про запобігання сексуальному насильству.

Крім того, переглянули соціальний відеоролик «Tea consent». Його було створено у рамках інформаційної кампанії британської поліції, аби пояснити, наскільки важливо отримати згоду партнера на статевий зв'язок.

Наприкінці зустрічі Марта Павлишин також згадала про правила гендерно чутливої комунікації з особами, які постраждали від насилля.

«Головні принципи такої взаємодії – не нашкодити, бути емпатичними, але уникати трагічного співчуття, зважати на конфіденційність та особистий простір, обмежувати тригери, що здатні повторно травмувати людину», – підкреслила представниця «ЮрФем».

Відзначимо, що захід провели до Дня джинсів, який щороку відзначають у світі в останню середу квітня, аби привернути увагу громадськості до проблеми боротьби із сексуальним насиллям та гендерною дискримінацією.

Курсанти ЛьвДУВС поспілкувалися із захисником Укра...
Популяризуй українську мову: здобувачі освіти ЛьвД...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.