Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Курсанти ЛьвДУВС взяли участь у всеукраїнській конференції «Молодь за гендерну рівність»

Другокурсники факультету №2 долучилися до дискусії щодо способів протидії дискримінації за ознакою статі та гендерно зумовленому насильству під час війни.

Такою була тема всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, що відбулася днями на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Учасники презентували свої дослідження та поділилися думками про формування суспільства, вільного від насилля та стереотипів.

Курсант ЛьвДУВС Роман Бабій виступив із доповіддю«Запобігання та протидія гендерно зумовленому насильству в умовах війни». Науковим керівником дослідження виступила кандидат юридичних наук, доцент, доцентка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Лідія Сукмановська.

Вихованці вишу також взяли участь у практичній частині конференції та доєдналися до розфарбовування червоної лавки, як міжнародного символа боротьби з насильством.

Захід пройшов у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» за підтримки благодійного фонду «Рокада».

Світлини пресцентру ЛДУБЖД

Вихованці ЛьвДУВС доєдналися до онлайн-зустрічі мо...
Представники ЛьвДУВС продовжують ознайомлюватися з...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.