Публічна інформація

Інформація про розгляд звернень громадян

Про стан розгляду звернень громадян,
запитів та звернень народних депутатів України у
ЛьвДУВС за І квартал 2024 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ (далі – ЛьвДУВС) робота, спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, ведеться відповідно до Закону України «Про звернення громадян», вимог Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян і організації їх особистого прийому в системі Міністерства внутрішніх справ України та інших нормативних документів.

Питання стану роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому у ЛьвДУВС  щоквартально розглядаються на засіданнях ректорату, за результатами яких вживаються додаткові заходи, спрямовані на покращення організації цього напряму роботи та усунення наявних недоліків, враховуються зміни до нормативно-правових актів, що стосуються роботи зі зверненнями громадян.

За І квартал 2024 року до ЛьвДУВС надійшло 24 звернення громадян, що на 69 менше, ніж за такий же період 2023 року. Безпосередньо заяв від громадян, які надійшли поштою та на електронну адресу університету – 20, на особистому прийомі ректором та проректорами було розглянуто – 4 звернення. За звітний період надійшла  1 скарга та  1 звернення від народних депутатів України.

Результати аналізу звернень за характером питань:

пенсійне забезпечення – 3, житлово-побутові проблеми та соціальні питання – 1, інші особисті питання різного характеру – 20.

Звернення від народних депутатів України стосувались фінансово-економічної  інформації.

Скарга стосувалась нарахування пені за несвоєчасну оплату за навчання.

Результати розгляду доводилися громадянам письмово або усно, за їхнім побажанням. Усі звернення було взято на контроль керівництвом університету.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ за І квартал 2024 року  було проведено одну планову перевірку стану роботи зі зверненнями громадян та питань їх особистого прийому.

Письмові та усні звернення громадян, а також критичні зауваження, які в них містяться, узагальнено та проаналізовано з метою поліпшення роботи у цьому напрямі, своєчасного виявлення причин, що можуть призвести до порушення конституційних прав і законних інтересів громадян, та запровадження нових ефективних форм комунікацій з громадськістю. Інформація про роботу зі зверненнями громадян постійно оприлюднюється на сайті університету.

Звіти про стан розгляду звернень громадян у ЛьвДУВС