Публічна інформація

Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

Відділ зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ забезпечує оперативне висвітлення у медіа заходів та подій, що відбуваються у закладі вищої освіти.

Основні засоби, які використовують працівники цього підрозділу, – офіційний вебсайт вишу та сторінки у соціальних мережах, Освітньо-науковий портал МВС, а також університетська газета «Мій ЛьвДУВС».

Впродовж 2023 року було видрукувано та розміщено в електронній бібліотеці на сайті вишу 22 випуски цього видання.

Інформація про усі найважливіші заходи та події, що відбуваються у Львівському державному університеті внутрішніх справ, оперативно висвітлюється на офіційному весайті. Так, у 2023 році на ньому було розміщено 802 матеріали наукового, міжнародного, військово-патріотичного, спортивного та іншого спрямування.

Сторінки університету також успішно функціонують у соціальних мережах Facebook та Instagram. Створено Telegram-канал, де публікуються актуальні новини й анонси подій.