• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

В університеті говорили про фінансову розвідку

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар на тему фінансової розвідки в Україні. Захід проходив дистанційно за допомогою платформи ZOOM та об'єднав науковців зі всієї України.  

Розпочався захід із вітального слова проректора ЛьвДУВС Ольги Балинської. «Проблема фінансової розвідки для нашого університету зовсім не нова. Напрям подолання проблем економічної безпеки держави залишається пріоритетним для нас, адже місія ЛьвДУВС – створення і поширення знань та інновацій якісної освітньої діяльності, зокрема у підготовці фахівців, які будуть формувати у суспільстві лідерський потенціал, виховувати безпекову культуру та підтримувати безпечне життєве середовище. Сьогоднішня наша тема є важливою складовою економічної безпеки держави – тож маємо нагоду плідно попрацювати та обговорити функції фінансової розвідки в Україні», – зазначила проректор.

До слова був також запрошений В'ячеслав Бліхар, директор Інституту управління, психології та безпеки, з ініціативи якого було проведено науково-практичний семінар. Він привітав учасників конференції, побажав плідної роботи та конструктивної дискусії.

Під час заходу говорили про фінансову розвідку у контексті забезпечення економічної безпеки держави, імперативи фінансових розслідувань тощо. Учасники науково-практичного семінару також узагальнили основні чинники, що сприяють поширенню явища відмивання злочинних доходів та фінансуванню тероризму, а саме: стрімкий розвиток нових інформаційних фінансових технологій та поява віртуальних активів (криптоактивів); фінансова глобалізація, підвищення швидкості фінансових операцій та істотне збільшення кількості фінансових посередників; зростання рівня криміногенної ситуації в Україні, офшоризації економічних відносин та «тінізації» національної економіки; відсутність правового регулювання секторів віртуальних активів та посередницьких послуг з купівлі-продажу нерухомого майна в Україні.

За результатами семінару було прийнято рекомендації учасників семінару про те, що в умовах встановлення суверенітету та незалежності України однією із системних проблем сучасного етапу її розвитку залишається недостатньо ефективна існуюча система запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Для вирішення цих проблем було рекомендовано привести законодавства у зазначеній сфері у відповідність зі стандартами FTAF, впроваджувати та використовувати нові інформаційні технології у антилегалізаційній сфері, сприяти розвитку партнерських стосунків між суб'єктами фінансового моніторингу державного та приватного секторів тощо.

Викладачі університету долучилися до тренінгу від ...
Наукове товариство зібралося на дистанційне засіда...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.