Викладачі університету долучилися до тренінгу від КМЄС

Науково-педагогічні працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів, Андрій Дякович та Роман Матвейко взяли участь у сертифікованому тренінгу з домедичної підготовки. Захід було організовано Консультативною місією Європейського Союзу в Україні для інструкторів та тренерів правоохоронних органів західного регіону країни.

Практичним досвідом із учасниками тренінгу ділилися досвідчені парамедики з Польщі, які мають значний досвід практичної роботи у силових структурах і неодноразово надавали невідкладну допомогу при бойових діях та у екстремальних ситуаціях поліцейської діяльності.

Тренери активно залучали слухачів до участі у різноманітних сценаріях, пов'язаних із наданням допомоги потерпілому. Відпрацювання алгоритмів допомоги потерпілому відбувалось із використанням масогабаритних муляжів, що з високою правдоподібністю відтворювали вигляд уражень різних ділянок людського тіла. Реалістичності ситуативним завданням додавало і використання спеціальної синтетичної крові. Більшість алгоритмів надання екстренної допомоги доводилось надавати у захисних рукавичках, вкритих імітаційною червоною рідиною.

За підсумками тренінгу всіма учасниками ситуативних завдань було звернено увагу на хороше матеріальне забезпечення навчального курсу. Широкий арсенал спеціальних медичних засобів дозволяв максимально використовувати набуті знання із домедичної допомоги на практиці.

Варто зауважити, що для науково-педагогічних працівників кафедри тактико-спеціальної підготовки подібні тренінги не є поодинокими. Крім того, у багатьох з них є статус учасника бойових дій та досвід надання невідкладної допомоги в бойових умовах АТО/ССО.

Подібні тренінги є неодмінною частиною актуалізації наявного досвіду і знань для викладачів-інструкторів ЛьвДУВС.

​Ректор ЛьвДУВС долучився до благодійної акції, сп...
В університеті говорили про фінансову розвідку