Наукове товариство зібралося на дистанційне засідання

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Члени товариства виступили із доповідями на різні наукові теми.

Зокрема, четвертокурсник факультету №1 Василь Корпан підготував доповідь на тему психологічного портрету серійного вбивці. Третьокурсниця Інституту права Юлія Павлюк розповіла про цивільно-процесуальне законодавство України, його недоліки та перспективи розвитку, а першокурсниця факультету №2 Аліна Сапрун висловилася на тему сучасних технологій віртуальної та доповненої реальності.

По закінченню доповідей, куратор наукового товариства Юлія Шевців повідомила його учасникам, що у ЛьвДУВС розпочався І тур конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня МВС. Наукові роботи необхідно подати до 30 грудня, а 4 листопада відбудеться конференція за результатами І туру конкурсу. ІІ тур проходитиме на базі ОДУВС.

Наступне засідання товариства відбудеться 15 грудня 2021 року.

В університеті говорили про фінансову розвідку
Єднаймося проти насильства у День Білої Стрічки