У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Вченої ради. Захід розпочався з розгляду питання про готовність ЛьвДУВС до початку 2021-2022 навчального року.

Учений секретар Назар Рудий доповів про стан виконання ухвал Вченої ради за ІІ семестр 2020-2021 н.р. та підсумки роботи Вченої ради ЛьвДУВС. Також заслухано звіт голови науково-методичної ради ЛьвДУВС – першого проректора університету полковника поліції Тараса Созанського про роботу науково-методичної ради у 2020-2021 н.р.

Учасники засідання прийняли ухвали щодо призначення наукових керівників, уточнення тем дисертацій, прикріплення здобувачів наукового ступеня доктора філософії до кафедр та призначення наукових керівників.

Особливу увагу було приділено питанням затвердження Положення про організацію освітнього процесу у ЛьвДУВС та Положення про гаранта освітньої програми у ЛьвДУВС.

Крім цього, затверджено новий склад комісії з проведення атестації наукових працівників вишу та заслухано стан впровадження результатів наукової діяльності у практику.

На засіданні було внесено зміни у освітньо-професійні програми та навчальні плани. Створено комісію з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачки вченого звання доцента доцентці кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення факультету № 2 Анжелі Посоховій.

У ЛьвДУВС розпочався новий навчальний рік
Студентка ЛьвДУВС взяла участь у літній школі, при...