У ЛьвДУВС розпочався новий навчальний рік

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Щирі вітання зі святом сьогодні лунали на адресу курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників вишу.

Цьогоріч дружню університетську родину поповнили 350 юнаків та дівчат, які обрали професію поліцейського. Нещодавно вони пройшли двотижневий вишкіл у навчально-тренувальному відділі «Верещиця», аби якнайшвидше адаптуватися до навчання у виші та переконатися у правильності наміченого шляху.

Ректор університету полковник поліції Роман Благута привітав курсантів-першокурсників зі святом. Звертаючись до молоді, він наголосив: «Сьогодні знаменна подія у вашому житті – перший День знань у лавах Національної поліції як здобувачів вищої освіти, як правоохоронців, які незабаром складуть Присягу на вірність українському народові і стануть фахівцями своєї справи. На вас чекає цікавий, різноманітний та дуже насичений освітній процес. Тож ваше основне завдання – старанно, послідовно та систематично працювати над собою».

Господнє благословення першокурсників здійснив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця та каплиці Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Іван Ревуцький. А курсантка факультету №2 Марта Дубан подарувала присутнім яскраве музичне вітання.

Урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року відбулися також у головному корпусі університету, що по вулиці Городоцькій.

Перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський привітав із святом курсантів 2-4 курсів. Він побажав молоді здобути нові знання та практичні вміння, необхідні у їхній майбутній професійній діяльності у лавах Національної поліції.

Цьогоріч в університеті вперше відбувся набір за унікальною освітньо-професійною програмою «Правоохоронні інформаційні системи», яка неабияк зацікавила абітурієнтів. Першокурсників, які обрали цей фах, а також здобувачів, які навчатимуться за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», привітав проректор університету Олег Шинкарук. «Нехай ваше студентське життя буде неповторним та цікавим!», - побажав він.

Святкові урочистості відбулися також в Інституті права й Інституті управління, психології та безпеки ЛьвДУВС.

Майбутніх юристів привітала проректор вишу Ольга Балинська. «Рівність, свобода, справедливість – це ті принципи, якими ви маєте керуватися у житті, - зазначила вона. - Чотири роки навчання в університеті промайнуть дуже швидко. Тож прошу вас - не згайте цей час, здобувайте нові знання, адже це багаж, який легко нести, це капітал, який ніхто не забере, це ті можливості, що відкриватимуть вам двері до професійного росту».

А проректор ЛьвДУВС Василь Франчук побажав успіхів у новому навчальному році студентам Інституту управління, психології та безпеки.

«Кожен із вас обрав саме ту освітньо-професійну програму, яка дасть вам можливість реалізувати свій потенціал. А ми будемо усіляко допомагати вам у здійсненні цих прагнень, ділитися сучасними знаннями. У нашому університеті є усі необхідні для цього умови, – підкреслив він. - Бажаю вам бути цілеспрямованими, креативними, знаходити час для цікавого відпочинку, нових захоплень і вподобань».

Щиро вітаємо курсантів, студентів і слухачів зі святом! Бажаємо натхнення та наполегливості у здобутті нових знань. Нехай цей навчальний рік буде для вас успішним, подарує багато хороших друзів, яскравих емоцій та незабутніх подій!

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради