Студентка ЛьвДУВС взяла участь у літній школі, присвяченій темі гендерної рівності

Студентка Інституту права ЛьвДУВС Юлія Нікітіна стала учасницею літньої школи від Асоціації жінок-юристок «ЮрФем». Захід проходив у Львові впродовж трьох днів.

30 студенток-юристок з усієї країни зібралися, щоб обговорити питання гендерної рівності, стереотипів, дискримінації, сексизму та інші важливі теми. Крім того, тренери «ЮрФем» розповіли учасницям як професійно проводити переговори та будувати середовище, орієнтоване на нове толерантне суспільство.

«Я отримала нові знання, зустріла нових друзів та однодумців. Приємно, коли можеш поговорити з тими, хто тебе розуміє і підтримує твої погляди. Ці три дні були надзвичайно інформативними, адже ми обговорили багато проблемних тем: домашнє насильство, гендерно нейтральна мова, стереотипи. Завдяки літній школі від «ЮрФем» я зарядилась енергією і налаштувалась на нові звершення!», - поділилася враженнями про захід студентка ЛьвДУВС Юлія Нікітіна.

Наприкінці літньої школи учасницям вручили відповідні сертифікати.

Фото зі сторінки «ЮрФем» у Facebook
У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради
Вакцинація – найдієвіший спосіб захиститися від ко...