Триває співпраця ЛьвДУВС з німецькими колегами

Наприкінці листопада делегація Львівського державного університету внутрішніх справ вирушила у відрядження до Федеративної Республіки Німеччина, аби налагоджувати освітні та культурні зв'язки з іноземними фахівцями.

У рамках грантової програми з обміну студентами й науковцями закордоном побували п'ятеро вихованців Інституту управління, психології та безпеки спільно із завідувачкою кафедри менеджменту Галиною Леськів.

Представники ЛьвДУВС відвідали лекції та практикуми з міжнародного права, геополітики, управління бізнесом, макроекономіки й політекономії у провідних закладах вищої освіти ФРН.

Протягом тематичних екскурсій вони ознайомилися з освітньою системою та особливостями наукової діяльності університетів Німеччини.

Дізналися і про специфіку виробничого, адміністративного, логістичного й туристичного менеджменту виробничих і торгово-промислових установ країни.

Крім того, вдосконалили навички спілкування німецькою та англійською мовами.

Тож у межах відрядження делегація ЛьвДУВС завітала до Єнського університету імені Фрідріха Шиллера, Ерфуртського університету, Вищої технічної школи міста Ашафенбург, Фулдського університету прикладних наук та Бамберзького університету імені Отто-Фрідріха.

Відбулися також візити наших представників до Торгово-промислової палати Дрездена, Саксонського парламенту у Дрездені, Міського управління розвитку та економіки м. Єна, Бундесбанку у Франкфурті-на-Майні та Франкфуртської фондової біржі цінних паперів.

Під час відрядження студентка 3-го курсу Інституту управління, психології та безпеки Олександра Глушко отримала грант на навчання у Бамберзькому університеті на літній семестр зі стипендією.

Відзначимо, що у межах майбутньої співпраці фахівці німецьких вишів планують провести для науково-педагогічних працівників та вихованців ЛьвДУВС низку лекцій і тренінгів за різними освітньо-професійними напрямами.

До ЛьвДУВС завітав Різдвяний вертеп
Представниця університету стала тренеркою проєкту ...