Представниця університету стала тренеркою проєкту «Сильні жінки»

Нещодавно у межах цієї ініціативи відбувся перший тренінг з підвищення кваліфікації для жінок, які служать у секторі безпеки та оборони України.

У ньому взяли участь військовослужбовиці, працівниці Національної поліції, Державної прикордонної служби та ДСНС.

Завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова долучилася до заходу у ролі тренерки.

Під час зустрічі учасниці ознайомилися із правилами інтервʼювання осіб, які зазнали сексуального насильства або стали його свідками.

Крім того, дізналися про роботу поліції у сфері захисту прав постраждалих та спеціальні заходи щодо кривдників.

Частиною тренінгу була і психотерапевтична сесія, протягом якої експерти розповіли про сучасні практики відновлення ментального здоровʼя та боротьби із професійним вигоранням.

Відзначимо, що проєкт «Сильні жінки» реалізують за підтримки «Українського Жіночого Фонду», Королівства Нідерландів та благодійного фонду «Butterfly».

Триває співпраця ЛьвДУВС з німецькими колегами
Курсант ЛьвДУВС став «срібним» призером Кубка Укра...