До ЛьвДУВС завітав Різдвяний вертеп

Учасниками святкового дійства стали юнаки та дівчата з Ради курсантсько-студентського самоврядування університету.

Третьокурсники факультету №1 Юліана Літвінова та Андрій Грицюк виконали роль головних віншувальників.

До Різдвяного вертепу також доєдналися вихованці факультету №1 Артем Фіало, Юлія Мороз, Софія Годун, Олександра Шавалюк, Святослав Кошулап та здобувачі освіти факультету №2 Олена Хомишак і Максим Гребьонкін.

Усі зібрані кошти молодь передасть на потреби 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Задонатити можете і ви - сканувавши QR-код на світлині.

Курсанти ЛьвДУВС здали кров для поранених воїнів
Триває співпраця ЛьвДУВС з німецькими колегами