Об’єднуємо зусилля заради добрих справ

Ще один заклад, у якому побували сьогодні представники ЛьвДУВС, - Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Мальви».

Тут виховається 57 діток. Серед них - понад 20 малюків, яких евакуювали із зони активних бойових дій.

Цим будинком дитини опікуються представники факультету №3. Нині вони привезли для діток гостинці, а найголовніше – подарували їм тепло свого серця, щирі усмішки та радість.

Вітаємо малечу із Міжнародним днем дітей! Нехай українські діти зростають під мирним небом у вільній країні!

В університеті відбулося засідання Вченої ради
Представники університету привітали зі святом вихо...