В університеті відбулося засідання Вченої ради

31 травня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради.

Розпочався захід з урочистого вручення дипломів призерам фінального етапу відомчого конкурсу наукових робіт, а також сертифікатів про участь у цьому конкурсі.

Під час засідання розглянули питання щодо організації цьогорічної вступної кампанії.

Крім цього, було встановлено розмір оплати за навчання на 2023-2024 н.р.

Створено комісії з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачів вченого звання професора та доцента, а також разові ради для проведення захисту дисертацій щодо присвоєння ступеня доктора філософії.

Під час засідання було присвоєно вчене звання професора доценту кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Руслану Шехавцову та вчене звання доцента – Надії Мельник, доцентці кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету № 1.

Також було визнано результати стажування завідувача кафедри кримінального права та кримінології факультету №1 Ірини Газдайки-Василишин на тему: «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» як підвищення кваліфікації.

Вчена рада внесла зміни до Стратегії розвитку ЛьвДУВС на 2021-2025 роки та освітньо-професійної програми «Право (поліцейські)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

A student of LvSUIA became the winner of the WAKO ...
Об’єднуємо зусилля заради добрих справ