Представники університету привітали зі святом вихованців підшефного закладу

Сьогодні курсанти, студенти та працівники факультету №2 відвідали навчально-реабілітаційний центр «Оберіг».

Вони привітали цьогорічних випускників закладу із успішним завершенням навчання та побажали їм мирного неба й здійснення усіх мрій.

До Дня захисту дітей представники університету передали для діток волонтерську допомогу – продукти

«Завдання дорослих – зробити усе, аби наші діти були щасливими та радісними. А для цього потрібно зовсім небагато – щира турбота, увага та підтримка. Щоразу, коли ми приїжджаємо сюди, бачимо, як сильно діти потребують цього спілкування, чекають на нові зустрічі», - зазначив заступник декана факультету №2 Роман Андрусишин.

Під час святкового дійства вихованці центру «Оберіг» підготували для гостей свої яскраві виступи. А студенти та курсанти підтримали талановитих діток гучними оплесками.

Слід відзначити, що університет вже багато років поспіль опікується цим закладом освіти. А сьогодні ЛьвДУВС отримав подяку від дирекції й учнівського колективу центру за добрі наміри, вчинки та щире серце із побажанням успіхів у навчанні та вихованні захисників правопорядку.

Об’єднуємо зусилля заради добрих справ
Курсанти ЛьвДУВС влаштували свято для малечі