Вихованці університету взяли участь у тренінгу «Ми за гендерну рівність»

Тематичне заняття відбулося сьогодні на базі Центру забезпечення прав людини та гендерної рівності ЛьвДУВС.

Головною спікеркою виступила регіональна координаторка Благодійного фонду «СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» Оксана Яковець.

Спершу фахівчиня обговорила зі здобувачами вищої освіти значення понять «стать» і «гендер».

У рамках тренінгу учасники виконали декілька практичних вправ, орієнтованих на спростування гендерних стереотипів.

Крім того, Оксана Яковець запропонувала присутнім розглянути найпоширеніші міфи та упередження, пов'язані з ознакою статі.

До заходу також долучилися радниця ректора ЛьвДУВС з гендерних питань Ірина Євхутич та доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Ірина Серкевич.

Нагадаємо, Центр забезпечення прав людини та гендерної рівності запрацював торік у грудні. Його створили, аби сприяти розбудові ефективної системи освіти у сфері прав людини, поширенню ідей гендерної рівності, взаємоповаги, верховенства права, свободи та недискримінації в українському суспільстві.

У ЛьвДУВС відзначили День Державного Гімну України
«Борітеся – поборете!»: у ЛьвДУВС вшанували пам'ят...