• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Вихованці ЛьвДУВС – серед призерів обласного Чемпіонату «Динамо» з гирьового спорту

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ вкотре показали чудові результати під час змагань з гирьового спорту серед спортсменів Львівщини.

В особистому заліку у ваговій категорії 95 кг перемогу виборов представник 2-го курсу факультету №3 Андрій Бережнюк.

«Срібним» призером Чемпіонату у категорії 68 кг став другокурсник цього ж факультету Ярослав Прядун.

Третю сходинку у ваговій категорії 78 кг посів Олег Канінець, вихованець 3-го курсу факультету №1.

Вітаємо із цими вагомими досягненнями! Бажаємо сили, успіхів та підкорення нових вершин!

Курсантка ЛьвДУВС взяла участь у програмі стажуван...
Курсанти ЛьвДУВС побували у Музеї під покровительс...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/