Курсанти ЛьвДУВС побували у Музеї під покровительством святого Флоріана

Другокурсники факультету №2 відвідали львівський Музей історії пожежної справи, що на площі Данила Галицького, 6.

Юнаки та дівчата оглянули експонати Музею та дізналися багато цікавого про роботу вогнеборців нашого міста у давнину.

Загалом Музей має три зали. Перший присвячений історії розвитку пожежної справи на західноукраїнських землях.

Експозиція наступного залу містить макети споруд, спорядження та зразки спеціальних інструментів пожежогасіння.

Третю залу відкрили до 20-річчя аварії на Чорнобильській атомній станції. Там зібрані різноманітні документи й світлини, що засвідчили одну із найбільших техногенних катастроф у світі.

Додамо, що візит відбувся за ініціативи відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ ЛьвДУВС.

Вихованці ЛьвДУВС – серед призерів обласного Чемпі...
Вихованці ЛьвДУВС зустрілися із захисником України