Вихованці ЛьвДУВС поспілкувалися із військовим психологом

Курсанти 2-го курсу факультету № 1 побували на онлайн-зустрічі з військовим психологом, майором армії Ізраїлю Олександром Гальчинським.

Він розповів здобувачам про особливості посттравматичного стресового розладу, зокрема його симптоми, причини виникнення та динаміку розвитку.

Олександр Гальчинський наголосив, що від ПТСР може страждати особа, яка не мала травмувального досвіду. Він також зауважив, що до переживання негативних емоцій можна підготуватися заздалегідь. Це сприятиме зміцненню стресостійкості та попередить виникнення складних психологічних станів.

Відзначимо, що зустріч відбулася за ініціативи кафедри соціально-гуманітарної підготовки ЛьвДУВС.

Представник ЛьвДУВС взяв участь у конференції НАТО
У ЛьвДУВС відбувся круглий стіл «Безпекові аспекти...