• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбувся круглий стіл «Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави»

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ організували науковий захід, присвячений безпековим аспектам управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави.

На початку події із вітальним словом виступила проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

«Нинішня ситуація у світі демонструє наявність цілої низки безпекових проблем – від економічних криз до екологічних катастроф та пандемій і зрештою війни, яка руйнує усі сфери життєдіяльності держави. Події в Україні доводять потребу у формуванні безпечного середовища та безпекової культури для кожного громадянина. Для їх створення необхідне наукового підґрунтя. Я тішуся, що саме у нашому університеті сформувалася школа безпекознавства, яка є дуже важливою та ефективною», – зауважила Ольга Балинська.

Наступним до присутніх звернувся директор Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС В'ячеслав Бліхар.

«Безпековий напрям є провідною стратегією нашого вишу. Чимало освітніх програм університету зорієнтовані на розвиток у здобувачів компетентностей, які пов'язані з безпековою культурою. Наше завдання – удосконалювати роботу у цій сфері», – відзначив він.

Учасники круглого столу зосередилися на аспектах управління бізнесом в умовах війни та повоєнної економіки. Також розглянули тему економічної безпеки держави та суб'єктів господарювання у воєнний та повоєнний періоди. Обговорили соціокультурні та психологічні напрями управління.

Крім того, йшлося про безпекові аспекти соціального та емоційного інтелекту, стратегію й тактику протидії корупції в умовах війни, а також вплив організаційної культури на ефективність роботи персоналу.

Доповідачі окреслили проблемні питання захисту споживачів у кіберпросторі. Поділилися думками щодо ролі SMM у забезпеченні конкурентоздатного підприємства, кризових комунікацій між громадськими інституціями у період війни та впливу інформаційної безпеки на імідж організації.

Приділили увагу й етапам розроблення стратегії безпеки, управлінню малим бізнесом у сучасних реаліях та проблемам функціонування фінансового ринку в умовах воєнного стану.

До наукового заходу доєдналися представники Національного антикорупційного бюро, Львівської обласної військової адміністрації, Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту економіки промисловості Національної академії України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Дніпропетровського та Одеського університетів внутрішніх справ, Міжнародного гуманітарного університету, Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, Університету економіки та права «КРОК», а також Полтавського державного аграрного університету, Харківського центру індустріальних проблем розвитку НАН України, групи компаній «Інтер Буд» та Гуманітарного центру розвитку «У світі разом».

За результатами круглого столу учасники ухвалили рекомендації для формування, зміцнення та гарантування безпеки управління бізнесом в умовах війни та повоєнної економіки, а також напрацювали низку важливих пропозицій щодо майбутньої розбудови безпекового середовища у державі.

Вихованці ЛьвДУВС поспілкувалися із військовим пси...
ЛьвДУВС домовився про партнерство з Національною с...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.