Accessibility Tools
Сьогодні в Україні – День пам'яті трагедії Бабиного Яру. Це урочище на околиці Києва стало місцем масових розстрілів мирного населення та військовополонених під час німецької окупації у 1941-1943 роках.
Про одну із найбільш трагічних сторінок в історії України часів Другої світової війни курсантам розповів заступник начальника відділу кадрового забезпечення Роман Сушко.
Він зазначив, що Бабин Яр став одним із символів Голокосту. Адже там було знищено єврейське населення міста.
«Масові страти в урочищі та розташованому поруч із ним Сирецькому концтаборі тривали більше 100 тижнів щовівторка і щоп'ятниці. Серед жертв трагедії були також понад 600 членів ОУН, в тому числі й відома українська поетеса Олена Теліга разом із чоловіком», - відзначив Роман Сушко.
Вихованці вишу також переглянули історичну стрічку про розстріли у Бабиному Яру.
Пам'ять закатованих під час цієї страшної трагедії вшанували також і у навчально-тренувальному відділі «Верещиця». Курсанти переглянули документальний фільм про ці події.
Після цього у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці відбулась жалобна панахида, де присутні помолилися за душі закатованих у Бабиному Яру, а також вшанували пам'ять захисників України та мирних жителів, які загинули внаслідок збройної агресії рф.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/