• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відзначили переможців та призерів змагань з легкоатлетичного кросу

Сьогодні ректор університету Роман Благута подякував молоді за здобутки у сфері спорту та вручив нагороди переможцям і призерам університетських змагань із легкоатлетичного кросу.

Нагадаємо, захід відбувся минулого тижня. Учасниками спортивної події стали понад 50 здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС.

У загальнокомандному заліку найкращий результат продемонструвала збірна другокурсників факультету №2. «Срібло» здобула команда першокурсників факультету №3, а «бронзовими» призерами стали курсанти 1-го курсу факультету №1.

Найкращий результат на дистанції 1000 метрів серед дівчат показала вихованка 2-го курсу факультету №2 Сніжана Борецька. Друге місце посіла курсантка 2-го курсу факультету №1 Христина Варениця. А третє - другокурсниця факультету №2 Сніжана Борецька.

«Золото» на дистанції 1000 метрів серед хлопців здобув курсант 2-го курсу факультету №3 Дмитро Любінець. «Срібло» отримав третьокурсник факультету №1 Андрій Артимович. А «бронзу» - вихованець 2-го курсу факультету №2 Денис Сах.

Перше місце на дистанції 3000 метрів посів курсант 1-го курсу факультету №2 Максим Тодеріко. Друге - вихованець цього ж факультету Іван Ориджук. А третє - Максим Миколайчук, першокурсник факультету №3.

На дистанції 5000 метрів перемогу здобув курсант З-го курсу факультету №1 Владислав Вознякевич, «срібло» отримав першокурсник факультету №3 Микола Грицик, а 3 місце посів курсант 2-го курсу факультету №2 Сергій Панчук.

Нагородження переможців та призерів змагань із легкоатлетичного кросу відбулося також у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

Вітаємо курсантів та курсанток вишу зі спортивними здобутками! Бажаємо успіхів та наснаги!

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбулася зустріч із ...
Обери професію своєї мрії: у ЛьвДУВС відбувся Open...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/