• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Обери професію своєї мрії: у ЛьвДУВС відбувся Open Day для вступників

Львівський державний університет внутрішніх справ вкотре відчинив двері для майбутніх абітурієнтів. Сьогодні до вишу прийшли більше сотні юнаків та дівчат, аби дізнатися більше про навчання у відомчому виші. 

До закладу освіти разом із батьками завітали вступники із 13-ти регіонів України – Львівської, Волинської, Вінницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської, Запорізької областей, Хмельниччини, Рівненщини й Закарпаття, а також Миколаївщини, Черкащини та Полтавщини.

Зустріч із молоддю проходила у Центрі дозвілля університету. На початку події присутні спільно виконали Державний Гімн України.  

А після цього - вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих Героїв, які віддали життя у боротьбі проти ворога.

Далі відбулася презентація університету. Хлопці та дівчата переглянули відеоролик, у якому розповідається про освітні можливості ЛьвДУВС.

Привітав майбутніх абітурієнтів у стінах закладу ректор вишу Роман Благута.

«Під час підготовки фахівців ми робимо акцент на практику. Це стосується не лише тих, хто згодом працюватиме у поліції, але й майбутніх психологів, правників та управлінців. Крім цього, у ЛьвДУВС впроваджуються програми міжнародної академічної мобільності, завдяки яким наші студенти мають змогу відвідувати заклади вищої освіти за кордоном. Наш університет створює чимало можливостей для усебічного розвитку особистості у різних сферах, зокрема спорті, науці та творчості, участі у курсантсько-студентському самоврядуванні. Тож запрошуємо вас на навчання до нашого вишу й бажаємо успіху під час складання вступних випробувань!», - звернувся до молоді Роман Благута.

Усі, хто завітав на захід, також мали змогу поспілкуватися із відповідальним секретарем приймальної комісії Юрієм Назаром. Він розповів про особливості цьогорічної вступної кампанії та детально відповів на усі запитання молоді.

Талановиті вихованці вишу подарували присутнім творчі виступи.

Курсантка 2-го курсу факультету №1 Вікторія Воробель заспівала зворушливу композицію «Журавлі».

Із танцювальним номером виступили другокурсники факультету №2 Іванна Семчук та Євген Обаль. 

А студентка 1-го курсу Інституту права Леся Мандзюк виконала патріотичну пісню «Гімн землі».

Неодмінною частиною заходу були й видовищні показові виступи курсантів університету.

Майбутні вступники разом із батьками оглянули різні локації вишу - криміналістичну лабораторію, навчальний ситуаційний центр, комп'ютерно-лінгафонний клас, бібліотеку, кабінет інформаційних технологій, а також стрілецький тир.

Хлопці та дівчата, які обрали професію поліцейського, мали змогу подати онлайн-анкету на порталі для кандидатів на навчання. А представники нашого університету допомогли молоді зробити цей важливий крок на шляху до реалізації їхньої мрії.

У ЛьвДУВС відзначили переможців та призерів змаган...
Круглий стіл «Безпекові аспекти управління організ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.