Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулася дискусія щодо актуальних питань фізичної і тактико-спеціальної підготовки здобувачів вищої освіти

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ провели щорічний науково-практичний семінар, присвячений цій важливій темі.

На відкритті події привітав учасників очільник вишу полковник поліції Дмитро Швець.

«Для кожного закладу освіти системи МВС в умовах сьогодення дуже важливо зважати на якість підготовки майбутніх захисників правопорядку. Сьогодні поліцейські одними із перших прибувають на місце події, надають громадянам психологічну та домедичну допомогу, рятуючи життя. У складі різних підрозділів вони відповідають за безпекове середовище у нашій державі, тож мають бути готовими до складних ситуацій, розвивати стресостійкість та покращувати фізичну загартованість», – зауважив Дмитро Швець.

У рамках пленарного засідання йшлося про аспекти викладання тактико-спеціальної та вогневої підготовки здобувачів вищої освіти.

Науковці та практики розглянули зокрема психологічні й медико-біологічні особливості підготовки майбутніх поліцейських.

Не оминули увагою і розвиток прикладних видів спорту у ЗВО зі специфічними умовами навчання.

Спершу доповідачі окреслили специфіку тактичної і фізичної підготовки працівників спеціальних підрозділів поліції та інспекторів СОБ в умовах війни.

Виступи стосувалися й алгоритму дій правоохоронців під час затримання злочинців в обмеженому просторі, а також у разі виявлення саморобних вибухових пристроїв.

Крім того, торкнулися теми дотримання заходів безпеки для поліцейських при поводженні зі зброєю.

Учасники семінару дискутували про нормативи вступних випробувань для абітурієнтів ЗВО ДСНС України.

Наголосили й на важливості фізичної підготовки представників сектору безпеки і оборони у воєнних реаліях.

Було досліджено методики іпотерапії як засобу психологічної реабілітації та відновлення ментального здоров'я військовослужбовців.

Йшлося і про сучасні техніки надання першої домедичної допомоги пораненим в умовах бойових дій.

Зазначимо, що у заході взяли участь представники Управління патрульної поліції у Львівській області, Управління кадрового забезпечення ГУНП Львівщини, Батальйону поліції особливого призначення у Львівській області, Тренінгового центру ГУНП у Львівській області, корпусів оперативно-раптової дії (КОРД) ГУНП Львівщини та Херсонщини, Львівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.  

Долучилися і працівники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національного університету оборони України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Херсонського державного університету, Єзупільського ліцею, Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, Дитячо-юнацької спортивної школи «Буревісник» з кінного спорту та Римського університету «Тор Вергата».

Науковці та практики узагальнили теоретико-методичні основи, різновекторні аспекти фізичної й ментальної підготовки здобувачів вищої освіти, а також запропонували нові підходи до проведення такої підготовки з огляду на виклики воєнного стану.

“Академія перших можливостей”: студентам ЛьвДУВС п...
Представники ЛьвДУВС взяли участь у практикумі з п...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.