• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулась зустріч із патрульними поліцейськими

До навчально-тренувального відділу «Верещиця» завітали представники Управління патрульної поліції у Львівській області Ольга Яремчук та Василь Демчина.  

Вони поспілкувалися із курсантами-першокурсниками та слухачами Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Правоохоронці нагадали молоді основні правила безпеки на дорозі та пояснили, чому важливо використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби.

«Використання флікерів ввечері значно підвищує вашу видимість і, відповідно, безпеку. Це простий, але ефективний спосіб зменшити ризик нещасних випадків та зберегти життя. Пам'ятайте, безпека на дорозі можлива лише за умови дотримання правил усіма учасниками дорожнього руху», - зазначили патрульні. 

Насамкінець присутнім запропонували подивитися на світ крізь окуляри, що імітують стан сп'яніння. Одягнувши цей пристрій, юнаки та дівчата спробували пройтися спеціальною доріжкою, аби дізнатися про вплив алкоголю на координацію рухів і швидкість реакції.

Патрульні також нагадали молоді про відповідальність за керування авто у стані сп'яніння й закликали бути сумлінними учасниками дорожнього руху.

Випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС продовжать с...
ЛьвДУВС налагоджує зв’язки із Радою держав Балтійс...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.