• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

ЛьвДУВС налагоджує зв’язки із Радою держав Балтійського моря

Про перші кроки співпраці йшлося сьогодні під час онлайн-зустрічі за участю проректорки університету Ольги Балинської та завідувача відділення міжнародної освітньої діяльності Василя Франчука.  

Раду держав Балтійського моря презентували керівник оперативної групи з протидії торгівлі людьми Еді Муджадж та експерт Протоколу розслідування торгівлі людьми Матс Полссон.

Долучилися до заходу і представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні – очільниця Регіонального представництва у Львові Ханнелоре Вальєр, старші радники Місії Гедімінас Бучюнас та Аймар Косс, а також радник КМЄС Флемінг Лундрен.

На початку зустрічі Ольга Балинська ознайомила майбутніх партнерів зі структурою університету й напрямами підготовки здобувачів освіти.

Крім того, присутні переглянули презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС.

«Ми завжди намагаємося підтримувати спілкування та обмінюватися досвідом з нашими колегами з-за кордону. Це надає більше можливостей, аби покращувати програми навчання, бути сучасними та спільно протидіяти злочинності», – наголосила Ольга Балинська.  

Представник Ради держав Балтійського моря Еді Муджадж розповів про масштабні проєкти, до яких планують залучити українських фахівців.

Один із них – розробка Єдиного протоколу із розслідування злочинів торгівлі людьми для слідчих та прокурорів.

«Цей документ стосуватиметься загальних питань протидії «сучасному рабству», зокрема найпоширеніших характеристик злочинних мереж, що займаються різними видами експлуатації – від трудової до сексуальної. У цьому питанні ми відкриті до прямого діалогу з Україною, зокрема й вашим університетом», – зазначив Еді Муджадж.

Надалі ЛьвДУВС і Рада держав Балтійського моря планують проведення спільних заходів, зокрема науково-практичних конференцій та навчань для вихованців і працівників вишу.

У ЛьвДУВС відбулась зустріч із патрульними поліцей...
Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття Роксолані Бег...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.