У ЛьвДУВС відбулась презентація проєкту «Прокурор громади»

Про реалізацію цієї концепції та її основні завдання розповіла випускниця університету, прокурор Галицької окружної прокуратури міста Львова Анастасія Плюсква.

Під час зустрічі із другокурсниками факультету №1 вона зазначила, що проєкт «Прокурор громади» є новою ініціативою, яку започаткували, аби підвищити рівень довіри людей до правоохоронців.

«Цей проєкт покликаний вдосконалити роботу органів прокуратури, забезпечити дотримання людиноцентричного підходу та налагодити комунікацію із суспільством», - підкреслила спікерка.

Вона також акцентувала, що у час збройної агресії росії проти нашої держави вкрай важливо, аби правоохоронці швидко та якісно реагували на запити громадян й забезпечували дотримання їхніх законних прав.

Юнаки та дівчата дізналися, як впроваджуватиметься проєкт «Прокурор громади».

«Основна мета цієї ініціативи – покращити безпекове середовище завдяки активному діалогу із громадянами, органами державної влади, громадським сектором та бізнесом», - наголосила Анастасія Плюсква.

Вона також поділилася із молоддю цікавими кейсами зі своєї роботи, розповіла про особливості взаємодії органів досудового розслідування Національної поліції та прокуратури.

Зустріч відбулася за ініціативи доцентки кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Оксани Дуфенюк.

У ЛьвДУВС провели Конференцію трудового колективу
У ЛьвДУВС відбувся захист дисертації на здобуття с...