У ЛьвДУВС провели Конференцію трудового колективу

До заходу долучилися делегати від інститутів, факультетів, структурних підрозділів вишу та курсантсько-студентського самоврядування.

Спершу учасники заслухали звіт ректора університету полковника поліції Романа Благути.

Він розповів про підсумки діяльності закладу вищої освіти за 2023 рік, зокрема акцентував на рейтингових показниках ЛьвДУВС.

«Наш університет традиційно входить до сотні найпопулярніших українських вишів та постійно покращує показники у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science», - підкреслив Роман Благута.

Він також прозвітував про досягнення у профорієнтаційній роботі, освітній, науковій та видавничій сферах, ознайомив присутніх із результатами співпраці з міжнародними партнерами.

Крім цього, прозвітував про заходи у сфері протидії корупції.

Роман Благута наголосив й на діяльності щодо дотримання гендерного паритету, зокрема зауважив, що наприкінці минулого року у ЛьвДУВС відбулось відкриття Центру забезпечення прав людини та гендерної рівності.

Очільник вишу також розповів про досягнення у господарській та фінансовій діяльності.

Під час конференції обрали виборних представників у Вчену раду ЛьвДУВС, затвердили Положення про курсантсько-студентське самоврядування та погодили зміни до Статуту університету.

Вихованці вишу здали кров заради порятунку життя
У ЛьвДУВС відбулась презентація проєкту «Прокурор ...