• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС дискутували про інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів сектору безпеки та оборони України

Сьогодні в університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена цій темі. ЛьвДУВС організував захід спільно із Департаментом інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України.

До наукової події доєдналося понад 80 учасників.

На початку конференції до присутніх звернувся очільник вишу Роман Благута.

«У нашому закладі вищої освіти вже декілька років поспіль триває підготовка майбутніх офіцерів інформаційно-аналітичного забезпечення та підтримки. Адже з огляду на динамічний розвиток інфопростору та сучасних технологій, питання якісної інформатизації у роботі підрозділів української поліції є дуже актуальним та перспективним», – відзначив Роман Благута.

Виступив на відкритті заходу також начальник Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України Олексій Григорович.

«Нині диджиталізація набрала нових обертів. Тож рівень інформаційного забезпечення відіграє рушійну роль у діяльності усіх органів безпеки та оборони нашої держави, зокрема й Національної поліції. Кожен її підрозділ у певний спосіб долучений до інформаційно-аналітичного обміну, який має відбуватися злагоджено та якісно. Для України розвиток цього напряму є дуже важливим у контексті захисту інформаційного фронту від ворожих атак», – зауважив Олексій Григорович.

Науковці та практики обговорили сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку інформаційного й аналітичного забезпечення діяльності органів сектору безпеки і оборони нашої держави.

Йшлося також про особливості застосування інформаційно-аналітичних технологій в освітньому процесі закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Не оминули увагою і проблеми використання спеціальної техніки та програмно-технічного забезпечення у практичній діяльності Національної поліції України.

Модераторами пленарного засідання виступили заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович та заступник декана факультету №2 Роман Андрусишин.

Учасники заходу проаналізували перспективи побудови антидронних куполів над населеними пунктами та стратегічними об'єктами України для протидії гібридним загрозам.

Серед тем обговорення були й практичні аспекти діяльності підрозділів кримінального аналізу, а також законодавче забезпечення інформаційної безпеки нашої держави в умовах воєнного стану.

Крім того, було окреслено особливості використання інформаційних технологій у протидії злочинам, що пов'язані з торгівлею людьми.

Присутні розглянули й способи застосування інноваційних програмних продуктів і методик кримінального аналізу під час виявлення й документування кримінальних правопорушень.

Дискутували й щодо специфіки дослідження результатів обробки електронних інформаційних систем для розкриття злочинів.

Йшлося також про аспекти застосування програмно-технічного забезпечення із проведення OSINT у практичній діяльності Національної поліції України.

Учасники зосередилися й на розв'язанні проблем за методологією SARA під час реалізації правоохоронної діяльності, орієнтованої на певну проблему (Problem-Oriented Policing).

Наприкінці зустрічі присутні обговорили одну із сучасних концепцій розвитку правоохоронних органів – Інтернет бойових речей (Internet of Battle Things).

Відзначимо, що до конференції долучилися працівники Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, Центру інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України, Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Управління оперативно-технічних заходів, Управління кримінального аналізу та Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП у Львівській області.

Крім того, учасниками стали представники Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського та Одеського державних університетів внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Державного податкового університету, Національного кораблебудівного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського університету бізнесу та права, Української академії друкарства, а також інформаційного агентства «Новини України».

За підсумками науково-практичного заходу було запропоновано низку рекомендацій щодо ефективного інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності оборонних структур нашої держави в умовах війни. 

Працівники університету вкотре доєдналися до благо...
Вихованці ЛьвДУВС організували фестиваль «Різдвяна...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.