Працівники університету вкотре доєдналися до благочинної акції зі здачі крові

Представники ЛьвДУВС стали донорами, аби підтримати поранених захисників.

Заступник декана факультету №1 Олексій Пасєка та доцент кафедри кримінального права і кримінології Олексій Авраменко долучилися у акції «Наповни серце добротою». Її провели у Львові за ініціативи благодійного фонду «Із янголом на плечі» та Студентської ліги донорів.

Після здачі крові працівники університету зав'язали червоні стрічки на символічному Дереві життя, аби привернути увагу перехожих до проблеми донорства крові.

Організатори акції переконують - ваша кров теж може воювати і Перемагати! Тож закликають усіх небайдужих прийти до Обласного центру служби крові й поповнити її запаси, які є життєво необхідними для порятунку наших воїнів.

У ЛьвДУВС відбувся персональний розподіл магістрів
У ЛьвДУВС дискутували про інформаційно-аналітичне ...