Студенти Інституту права ЛьвДУВС ознайомилися з роботою суду

Майбутні правники завітали до Західного апеляційного господарського суду.

Екскурсію для молоді провела начальниця відділу міжнародно-правової роботи, зв'язків з громадськістю та ЗМІ Анна Ярмола. Вона розповіла про специфіку господарського судочинства, повноваження та юрисдикцію установи.

Студенти побували на судовому засіданні, під час якого мали можливість спостерігати за процесом правосуддя, а після його завершення - обговорити позиції сторін.

Помічниця судді Ольга Юрчук провела для майбутніх юристів ознайомчу лекцію про апеляційне провадження в господарському процесі й електронний суд.

З вихованцями вишу також поспілкувався голова суду Борис Плотніцький, який відповів на усі запитання молоді. Юнаків та дівчат цікавило, як стати суддею. Розпитували й про практичні аспекти роботи та реформування судової системи.

На завершення зустрічі майбутні правники мали змогу приміряти суддівську мантію та відчути себе у такій відповідальній ролі.

У ЛьвДУВС тривають онлайн-зустрічі зі вступниками
Представниця університету долучилася до робочої гр...