Представниця університету долучилася до робочої групи з питань гендерної рівності у сфері освіти

Днями відбувся старт діяльності робочої групи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти, яку було створено при МОН. До її складу увійшли 40 експерток та експертів з усієї України. Серед них - доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Світлана Романцова.

Експертки та експерти робочої групи обговорили питання кандидатури гендерної радниці міністра освіти. Крім цього, під час зустрічі було створено мінігрупи для більш ефективної роботи за визначеними напрямками.

Додамо, що до засідання долучилася Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко.

Студенти Інституту права ЛьвДУВС ознайомилися з ро...
Курсанти ЛьвДУВС зустрілись із ветеранами війни