Студентки ЛьвДУВС навчатимуться за програмою Еразмус+

Вже цього місяця здобувачки Інституту права вирушать до Словаччини у рамках програми академічної мобільності.

Андріана Галушко та Марія Газдун навчатимуться у словацькому виші протягом усього семестру. Напередодні поїздки вони поділились очікуваннями щодо проєкту.

«Для мене Еразмус+ – це можливість ознайомитись з Європою та вищою освітою держав-членів програми, попрацювати в міжнародній команді, покращити мовні навички та інші компетентності», - розповідає Андріана Галушко. Вона додає, що любить ставити перед собою нові цілі та наполегливо йти до них. «Я вже маю певну юридичну практику. Працювала у виконавчій службі, юридичній клініці, надавала правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Також була помічником адвоката і допомагала у суді», - каже дівчина.

Інша учасниця проєкту, Марія Газдун, зазначила, що Словаччина захоплює її своєю культурою і звичаями, тому вона взяла участь у конкурсі на здобуття стипендії для навчання в Трнавському університеті.

«Я завжди була активною, долучалась до різноманітних заходів у школі та виші. Займаюсь науковою роботою, досліджую теми викриття корупції, боротьби із сексуальними домаганнями у військовій сфері та інше. Маю досвід роботи в адвокатській колегії та у юридичній клініці. Тепер чекаю початку навчання у Трнавському університеті, аби перейняти міжнародний досвід», -поділилась студентка.

У ЛьвДУВС відбувся тренінг з розвитку Soft skills
У ЛьвДУВС відзначили День безпеки в Інтернеті