Підбито підсумки щорічного відомчого конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію

Цьогоріч конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію серед закладів та установ, що належать до сфери управління МВС, проходив на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Учора відбулися засідання конкурсних комісій за кожною із номінацій, під час яких було визначено результати оцінювання поданої продукції. Зважаючи на карантинні обмеження, засідання проходили у дистанційному форматі. До роботи конкурсних комісій також долучилися і представники Львівського державного університету внутрішніх справ – директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, керівник Інституту права Іван Красницький, декан факультету №3 Степан Гнатюк, начальниця відділу зв'язків з громадськістю Галина Лемішко та керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович, заступниця директора Інституту права Альона Дутко, заступниця керівника Інституту управління, психології та безпеки Зоряна Кісіль, завідувач кафедри загально-правових дисциплін Інституту права Дмитро Забзалюк, професорка кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету № 3 Ірина Ревак та доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Сергій Марко.

Загалом, було визначено переможців у 13 номінаціях, серед яких – кращі наукові видання (монографії, науково-практичні коментарі); методики та методичні рекомендації; винаходи, корисні моделі та промислові зразки; довідкові видання; підручники; навчальні посібники; профорієнтаційні відеоролики; друкована профорієнтаційна продукція; наукові періодичні видання тощо.

Учасники конкурсних комісій також висловили низку пропозицій, що стосувалися критеріїв оцінки поданої продукції та внесення змін до положення про проведення конкурсу.

Цього ж дня відбулося підсумкове засідання організаційного комітету, до якого долучилася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська. Під час засідання було підбито підсумки конкурсу та обговорено усі пропозиції, які надійшли від конкурсних комісій.

Наразі результати конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію подано на розгляд Департаменту персоналу МВС України та будуть оприлюднені вже найближчим часом.

Патрульний поліцейський поділився практичним досві...
У ЛьвДУВС відбулося засідання юних науковців вишу