ЛьвДУВС отримав подяку за вагомий вклад у протидію домашньому та гендерно зумовленому насильству

Цю відзнаку університет одержав від ВОНА хаб у Львові.

Проєкт започаткували, аби допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства чи перебувають у групі ризику, розвинути професійний потенціал та фінансову спроможність. ВОНА хаб було створено за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в України та уряду Великобританії. У Львові цей проєкт реалізується благодійним фондом «Butterfly».

До річниці створення хабу відбулось нагородження партнерів проєкту. Подяку отримав і Львівський державний університет внутрішніх справ. ЛьвДУВС відзначили за активну підтримку ВОНА хаб у Львові, вагомий вклад у протидію домашньому й гендерно зумовленому насильству, сприяння жіночому підприємництву та інформаційно-просвітницьку діяльність.

Безпека в інфопросторі: представники ЛьвДУВС взяли...
Курсанти ЛьвДУВС ознайомилися із роботою суду