ЛьвДУВС організував конкурс патріотичних світлин серед школярів Львівщини

Свої роботи юні фотомитці присвятили українським героям та незламності нашого народу.

Фотоконкурс відбувся за ініціативи відділення профорієнтаційної та комунікаційної роботи. Його провели з метою національно-патріотичного виховання молоді та приурочили до Дня українського добровольця.

Переможцем фотоконкурсу став учень Зарудцівської гімназії Львівської міської ради Володимир Сава. Друге місце здобула Анна Клінгер, а третє – отримала Андріана Береснева. Обидві дівчини навчаються у СЗШ № 97 міста Львова.

Журі конкурсу також визначило переможців у окремих номінаціях. Вихованець львівської СЗШ № 72 Назар Бохонко отримав першість за «найкращий творчий задум». А серед пейзажних фото перевагу віддали учениці ЗОШ «Берегиня» міста Львова Анастасії Яцків.

У номінації «актуальність теми та патріотизм» перемогли Назар Смочук з львівської СЗШ № 86 та Вікторія Сенюш, учениця СЗШ № 99 міста Львова.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу! Бажаємо натхнення, творчого розвитку та нових здобутків!

Співчуття з приводу смерті здобувача вищої освіти
Майбутні слідчі пройшли тренінг щодо особливостей ...